Yardım Açılış animasyonu ekleme

17mart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
samsung
Konular
12
Yapmaya çalıştıgım temaya Açılış animasyonu ekleme yapamıyorum MIUINewThemeEditor ile eklemede yardım edermisiniz veya biri hayrına yaparmı ama öğretirseniz daha memnun olurum

tema Weaving.mtz

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
kullanmış olduğunuz telefon açılış animasyonu destekliyor mu? Tema uygulamasında özelleştirme kısmında açılış animasyonu seçeneği var mı?
ve mtz dosyasında açılış animasyon dosyasını göremedim. Eklemek istiyorsanız da mtz dosyasını winrar ile açıp pc den masa üstünde boots klasörü oluşturup bootanimation.zip dosyasını içine atıp bunu mtz dosyasına atmanız gerekiyor ( kullanmış olduğunuz telefon modeli bunu destekliyoru ise)

Telefondan mtz dosyasını düzenlemek için mtz manager ile aynı işlemi yapabilirsiniz.

17mart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
samsung
Konular
12
kullanmış olduğunuz telefon açılış animasyonu destekliyor mu? Tema uygulamasında özelleştirme kısmında açılış animasyonu seçeneği var mı?
ve mtz dosyasında açılış animasyon dosyasını göremedim. Eklemek istiyorsanız da mtz dosyasını winrar ile açıp pc den masa üstünde boots klasörü oluşturup bootanimation.zip dosyasını içine atıp bunu mtz dosyasına atmanız gerekiyor ( kullanmış olduğunuz telefon modeli bunu destekliyoru ise)

Telefondan mtz dosyasını düzenlemek için mtz manager ile aynı işlemi yapabilirsiniz.
kendi siteden indirdiklerim sağlam duruyor fakat onu .mtz yapıp yüklediğimde kayıp oluyor telefon miui global 12.0.3 kararlı sürüm redmi 8

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
kendi siteden indirdiklerim sağlam duruyor fakat onu .mtz yapıp yüklediğimde kayıp oluyor telefon miui global 12.0.3 kararlı sürüm redmi 8
eklemek istediğiniz bootanimation dosyasını atabilir misiniz?

17mart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
samsung
Konular
12
eklemek istediğiniz bootanimation dosyasını atabilir misiniz?
Ben anlatamadım

ben aşağıdaki tema gibi hava durumu saat vs gibi şeyler diyorum bekleme durumunda da aynı resim bir resim 2 gibi temam da bunlar gorulmuyor neden acaba birde .mtz tema kısabir süre sonra kayboluyor varsayılan oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben anlatamadım

ben aşağıdaki tema gibi hava durumu saat vs gibi şeyler diyorum bekleme durumunda da aynı resim bir resim 2 gibi temam da bunlar gorulmuyor neden acaba birde .mtz tema kısabir süre sonra kayboluyor varsayılan oluyor
şimdi anladım telefonu kapatıp acarken olusan animasyon diyor sunuz bootanimation o onemli değil ben telefon acık iken diyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    190,1 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    211,3 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Ben anlatamadım

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şimdi anladım telefonu kapatıp acarken olusan animasyon diyor sunuz bootanimation o onemli değil ben telefon acık iken diyorum
Hocam konu başlığını açılış animasyonu ekleme diye yazdığınız için ben de buna istinaden yazdım. Global rom larda mtz olarak kullanamazsınız. Android tema düzenleyicisi ile de yaptığınızda bir süre sonra varsayılan temaya döner, bunula ilgili forumda açılmış ve yanıtlanmış konular var. Ekteki açmış olduğum konuda da bu mevcut. Mtz kullanabilmeniz için custom rom kullanmanız gerekiyor, diğer şekilde kullanamazsınız.

Üst Alt