Yardım Acil Yardım Telefon Açılmıyor

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Arkadaşlar Yeğenim Telefonda Oyun Oynarken Telefon Kapanmış Muhtemelen Şarj Bitmiştir Diye Düşündüm Fakat 1,5 Saattir Şarjda Takılı Olmasına Rağmen Telefonda Hiç Tepki Yok Açılmıyor Da Neden Olmuş Olabilir Bu Arada Pil Kısmına Ulaşamıyorum Yekpare Kasa Olduğu İçin

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Daha uzun süre basmayı deneyin hocam. Ekranda hafif te olsa bir ışık varmı ona dikkat edin. Bilgisayara bağladığınızda yeni aygıt bulundu işlemleri falan yapıyormu onu kontrol edin.
Işık Hiç Yok Pc Ye De Sabah Bağladım Normal Telefon Bağlandığında Oluşan Hiç Bir Şey oluşmadı Bide Dediğiniz Gibi Akşam Eve Geçince Daha Uzun Basarak Deneyeceğim Duruma Göre Yine Burdan Haber Ederim....

MI NOTE LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Işık Hiç Yok Pc Ye De Sabah Bağladım Normal Telefon Bağlandığında Oluşan Hiç Bir Şey oluşmadı Bide Dediğiniz Gibi Akşam Eve Geçince Daha Uzun Basarak Deneyeceğim Duruma Göre Yine Burdan Haber Ederim....

Başka bir şarj cihazı ve kablo ile de deneyin.

Oyla:

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Başka bir şarj cihazı ve kablo ile de deneyin.
@chatin_62 Şimdi Eve Geldim Telefon Da Hala Tık Yok Akşama Kadar Şarj Da Bekledi Öğlene Kadar Tab S İn Şarj Cihazına Bağlıydı Çıkarken S3 Ün Şarjına Bağlamıştım Hiç Bişey Değişmemiş Senin Dediğin Gibi Daha Uzun Basılı Tutup Sonra Açmayı Denedim Oda Olmadı Şarj Soketi İle Alakalı Olabilir Mi Acaba Başka Da Seçenek Kalmadı Zaten...

Oyla:

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Üzgünüm ama aklıma başka bir şey gelmiyor.
Yine De Teşekkür Ederim Yarın Şarj Soketine Baktırıcam Aklıma Gelen Tek Şey Bu İnşallah Ondan Başka Bişey Değildir....

Oyla:

gurcano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi Note
Konular
17
Aynı telefondan bende ve arkadaşımda var. Arkadaşım sizinkine benzer bir durum yaşadı. Arka kapağı açtığında pilin ana karta bağlı olduğu film kabloda yırtık tespit etti. Şimdi yeni pil sipariş etti ve bekliyor. Birkaç kere düşürmüş telefonu ama film kabloda oluşan yırtığın düşmeden kaynaklanacağını zannetmiyoruz. Fabrika çıkışlı bir kusur olduğunu tahmin ediyorum. İsterseniz arka kapağı açıp çok dikkatli bir şekilde bağlantıları kontrol edin. Zorlarsanız siz kendiniz de hasar verebilirsiniz çünkü.

Oyla:

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Aynı telefondan bende ve arkadaşımda var. Arkadaşım sizinkine benzer bir durum yaşadı. Arka kapağı açtığında pilin ana karta bağlı olduğu film kabloda yırtık tespit etti. Şimdi yeni pil sipariş etti ve bekliyor. Birkaç kere düşürmüş telefonu ama film kabloda oluşan yırtığın düşmeden kaynaklanacağını zannetmiyoruz. Fabrika çıkışlı bir kusur olduğunu tahmin ediyorum. İsterseniz arka kapağı açıp çok dikkatli bir şekilde bağlantıları kontrol edin. Zorlarsanız siz kendiniz de hasar verebilirsiniz çünkü.
@gurcano Evet Aynı Dediğin Gibi Bende Bugün Yeğenime Arka Kapağını Açtırıp Pili Yerinden Söktürdüm Telefon Açıldı Yırtık Gözüme Hiç Takılmadı Filmde Ama Sen Yazdığın İçin Tekrardan Bi Daha Açıp Baktırıcam İnşallah Yoktur Yırtık....

Oyla:
Üst Alt