Yardım Acil yardım. Mi 6 cihazım android ekranında kaldı.

Levent10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
Mi6
Konular
1
Mi 6 cihazım android ekranında kaldı.

Hafızası doluydu. Kendi kendine kapandı. Açılıyor fakat android ekranında kalıyor. Mi assistan ve fasboot menülerine giriyor. Bilgisayar da görüyor. Fakat Bootloader Kilidi Kapalı. İçinde resimlerim var nasıl kurtarabilirim. Acil destek lütfen.

Edl modunda açsak twrp yüklesek olur mu. Veya farklı bir program var mı. Acil yardım arkadaşlar. Son sürüm yüklü Miui 11.0.6.0

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Kilit kapaliymis geçmiş olsun. Yetkili hesap lazım.

Levent10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
Mi6
Konular
1
Yetkili hesap alıp kurtaramaz mıyız.
Veya mi assistan modunda romu güncelleme gibi gösteremez miyiz.

Levent10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaşlar yardım edecek yok mu.

Enigmatic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enigma
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
0
Cihazınıza uygun recovery romunu indirin, Recovery menüsünden Asistan moduna girin, Mi Flash Pro programını açıp recovery kısmına tıklayın, indirdiğiniz recovery paketini gösterip flashlayın. Veriler bu şekilde kaybolmaz ama kaybolursa sorumluluk kabul edilmez.
Mi 6 cihazım android ekranında kaldı.

Hafızası doluydu. Kendi kendine kapandı. Açılıyor fakat android ekranında kalıyor. Mi assistan ve fasboot menülerine giriyor. Bilgisayar da görüyor. Fakat Bootloader Kilidi Kapalı. İçinde resimlerim var nasıl kurtarabilirim. Acil destek lütfen.

Edl modunda açsak twrp yüklesek olur mu. Veya farklı bir program var mı. Acil yardım arkadaşlar. Son sürüm yüklü Miui 11.0.6.0
Cihazınıza uygun recovery romunu indirin, Recovery menüsünden Asistan moduna girin, Mi Flash Pro programını açıp recovery kısmına tıklayın, indirdiğiniz recovery paketini gösterip flashlayın. Veriler bu şekilde kaybolmaz ama kaybolursa sorumluluk kabul edilmez.

Üst Alt