Yardım *acil* Silinen smsleri nasıl geri getirebilirim?

dilmenenes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes Dilmen
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 10.2 10.2.2.0(OAAMIXM)
Telefon Modeli
Mİ 5 prime
Bootloader Kilidi
Kapalı
iyi akşamlar dostlar, uzun süredir yakın olduğun birinden hakaret dolu mesajlar almaktaydım. aramızdaki iletişim tamamen kopunca mesajları sildim. şimdi çeşitli iftiralarla, söylemlerle çevremdekilere ve iş yerime saldırıyor. sorunun kaynağı ben olarak algılandığım için çevremde( o kişi ile tek bağlantıları benim) işimi kaybetmek üzereyim ve beni gerçekten rezil de etti. Anakonuya gelirsek hakaret dolu smsleri geri getirmem gerekiyor, içinde tehdit iftira ve nitelikli ve planlı saldırıda var. yarın dava açılacak dosyaya ne kadar suç ekletebilirsem kardır diye düşünüyorum. Bana yardım edebilir misiniz?
cihazım mi 5 prime
mıuı sürümü mıuı global 10.2 10.2.2.0(OAAMIXM)
android 8.0.0 OPR1.170623.032

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
iyi akşamlar dostlar, uzun süredir yakın olduğun birinden hakaret dolu mesajlar almaktaydım. aramızdaki iletişim tamamen kopunca mesajları sildim. şimdi çeşitli iftiralarla, söylemlerle çevremdekilere ve iş yerime saldırıyor. sorunun kaynağı ben olarak algılandığım için çevremde( o kişi ile tek bağlantıları benim) işimi kaybetmek üzereyim ve beni gerçekten rezil de etti. Anakonuya gelirsek hakaret dolu smsleri geri getirmem gerekiyor, içinde tehdit iftira ve nitelikli ve planlı saldırıda var. yarın dava açılacak dosyaya ne kadar suç ekletebilirsem kardır diye düşünüyorum. Bana yardım edebilir misiniz?
cihazım mi 5 prime
mıuı sürümü mıuı global 10.2 10.2.2.0(OAAMIXM)
android 8.0.0 OPR1.170623.032
Savcılık kararı ile operatör firmalarından görüşme kaydı ve mesaj kaydı alınabilir.
Bu konuyu avukatınıza bildirin, iyi bir avukat ise gerekeni yapacaktır zaten.
Ek olarak hangi operatörü kullanıyorsanız online işlemlerden çağrı ve sms kaydınızı alıp belirttiğiniz numaradan size sms geldiğini kanıtlayabilirsiniz fakat mesaj içeriği online işlemlerde görünmez. Bu konu da savcılık tarafından halledilir zaten
İlla ki kendim smsleri kurtarmak istiyorum derseniz aşağıdaki yazılımlara göz atın:
  • Android Data Recovery
  • Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery
  • Wondershare Dr Fone for Android

Oyla:

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Bundan sonrası için mi cloud'a mesajları da senkronize edin isterseniz. Hatta kontrol edin, belki vakti zamanında senkronize edilmiştir.

Oyla:
Üst Alt