Yardım ACİL Redmi 5 plus güncelleme sonrası

musafc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Red mi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2.1.0
Telefon Modeli
Xiaomi red mi 5 plus
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba xiaomi redmi 5 plusı fabrika ayarlarına geri döndürsem tekrar miui 9 olarak kurulurmu? Umarım kurulur. (1 hafta önce satın aldığım gibi sıfır ithalatçı garantili 64/4) Çünkü cihaz dün miui 10.2 global kararlı güncelleme yaprım şarj hızlı bitiyor. Bunun bir çözümü varmı? Beni aranıza aldığınız için teşekkür ederim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhaba xiaomi redmi 5 plusı fabrika ayarlarına geri döndürsem tekrar miui 9 olarak kurulurmu? Umarım kurulur. (1 hafta önce satın aldığım gibi sıfır ithalatçı garantili 64/4) Çünkü cihaz dün miui 10.2 global kararlı güncelleme yaprım şarj hızlı bitiyor. Bunun bir çözümü varmı? Beni aranıza aldığınız için teşekkür ederim.
Fabrika ayarları sadece verileri siler, rom sürümünü düşürmez.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Pil sorunu şöyle normal. Miui9dan miui10 yükselttiniz bunu yaptıktan sonra hard reset yada fabrika ayarları yapmanız gerekli. Bunu yaptıktan sonra da bir kaç gün içerisinde anca toparlar kendinu

Oyla:

musafc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Red mi 5 plus
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Allah razı olsun deneyeceğim
Pil sorunu şöyle normal. Miui9dan miui10 yükselttiniz bunu yaptıktan sonra hard reset yada fabrika ayarları yapmanız gerekli. Bunu yaptıktan sonra da bir kaç gün içerisinde anca toparlar kendinu

Oyla:
Üst Alt