Çekiliş [Açıklandı] Xbox Gamepass Ultimate Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, elimde Xbox gamepass ultimate üyeliği var ve kullanmıyorum. Xbox cihazınızda ve pc deki tüm oyunları oynayabilirsiniz ekstra bir ödeme veya üyelik planı gerekmiyor. Çekiliş yoluyla forum üyelerine dağıtmamın daha iyi olacağını düşündüm çünki kullanmıyorum artık.

Çekiliş şartları:

Herhangi bir çekiliş şartımız yok, 30.07.2022 itibariyle konuya yazan arkadaşlar çekilişe katılabilirler 1.08.2022 de sonuçlar konuya video kayıt eklenilerek açıklanacaktır. Açıklandığı taktirde konuya gelip hesabı almayan arkadaşların hakkı yedek katılana verilecektir.

Merhaba hocam güzel düşünmüşsünüz. İzniniz olursa konuya ek olarak bende Game pass ultimate (2 aylık) kodu vermek istiyorum. Benim ihtiyacım yok

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
Öncelikle teşekkürler çıkan arkadaşa şimdiden iyi oyunlar diliyorum.Haftanın ilk gününden günaydın

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Merhaba hocam güzel düşünmüşsünüz. İzniniz olursa konuya ek olarak bende Game pass ultimate (2 aylık) kodu vermek istiyorum. Benim ihtiyacım yok
Öncelikle teşekkürler çıkan arkadaşa şimdiden iyi oyunlar diliyorum.Haftanın ilk gününden günaydın

Ben teşekkür ederim, günaydın sizede.

f0re1 İsterseniz yeni konu açın hocam daha iyi olur çünkü çekiliş bittiği için bu konuyu çekiliş yapan açıklandıktan sonra kapattıracağım. Güzel düşünceniz için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhammed6034 Hayırlı olsun, bana ulaşabilirseniz veya konuya yazarsanız üyeliğinizi vereceğim. Yazmamanız halinde hak yedek kazanana verilecektir.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130

Merhaba arkadaşlar, elimde Xbox gamepass ultimate üyeliği var ve kullanmıyorum. Xbox cihazınızda ve pc deki tüm oyunları oynayabilirsiniz ekstra bir ödeme veya üyelik planı gerekmiyor. Çekiliş yoluyla forum üyelerine dağıtmamın daha iyi olacağını düşündüm çünki kullanmıyorum artık.

Çekiliş şartları:

Herhangi bir çekiliş şartımız yok, 30.07.2022 itibariyle konuya yazan arkadaşlar çekilişe katılabilirler 1.08.2022 de sonuçlar konuya video kayıt eklenilerek açıklanacaktır. Açıklandığı taktirde konuya gelip hesabı almayan arkadaşların hakkı yedek katılana verilecektir.

Çekiliş sonucu
:

Çekiliş sonucu canlı kayıt:

Vaybe ilk defa kazandım birşey :) hesap bilgileri için sizlerlemi irtibata geçeceğim

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt