Yardım Acer bilgisayar

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
Bilgisayar almayı düşünüyorum harici ekran kartlı olarak bütçeme uyan Acer laptop. Sizce Acer marka nasıldır sorunlu diyenler var kullananlar yorumlayabilir mi?

Acer Aspire 3 A315-59G-521D
Acer Aspire 5 A515-56G

İkisi arasındaki fiyat farkına değer mi?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bilgisayar almayı düşünüyorum harici ekran kartlı olarak bütçeme uyan Acer laptop. Sizce Acer marka nasıldır sorunlu diyenler var kullananlar yorumlayabilir mi?

Acer Aspire 3 A315-59G-521D
Acer Aspire 5 A515-56G

İkisi arasındaki fiyat farkına değer mi?

Sitemizin akıllı botunun cevabı şudur.

Acer, bilgisayar endüstrisinde büyük bir markadır ve genellikle uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Bahsettiğiniz modellerden Aspire 3 ve Aspire 5'in her ikisi de harici ekran kartına sahip oldukları için iyi bir performans sunabilirler.

Ancak, Aspire 5'in daha yüksek bir fiyatı olduğunu belirtmek gerekir. Bu fiyat farkı, daha iyi bir işlemci, daha az ağırlık ve daha kaliteli bir tasarıma sahip olma gibi özellikleri içerir. Bazı kullanıcılar için bu özellikler önemli olabilir, ancak bütçenize uygun bir bilgisayar almak istiyorsanız, Aspire 3 de iyi bir seçenek olabilir.

Acer ürünlerinin bazılarının sorunlu olduğu yönündeki yorumlara rağmen, her markada olduğu gibi bazı kullanıcıların olumsuz deneyimleri de olabilir. Ancak, kaliteli bir ürün seçerseniz ve düzenli bakım yaparsanız, Acer ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Sonuç olarak, Aspire 3 ve Aspire 5 arasındaki fiyat farkı, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak değerlendirilmelidir. Eğer daha iyi bir tasarım ve performans arıyorsanız Aspire 5'i seçebilirsiniz, ancak bütçenize uygun bir bilgisayar arıyorsanız Aspire 3 de iyi bir seçenek olabilir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
Sabah 12.250 TL'ye aldım şuan 14.000 TL oldu fiyatı

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Sabah 12.250 TL'ye aldım şuan 14.000 TL oldu fiyatı
Hocam fiyat politikaları çok saçma, kim ne tutturursa gibi bir durum var ve malesef teknolojiyi fazla takip etmeyenler gereksiz cihazlara gereksiz paralar verip alabiliyorlar. 14,500 TL'ye aldığım Acer Laptop'a 55,000 TL gibi absürd bir fiyat yazmışlardı.

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
Acer 3 aldım. Fanın havası ekrana vuruyor zararı olur mu ? İade etmeyi düşünüyorum

Üst Alt