Soru Acemiden GCam hakkında bir takım sorular

SiwalıBayek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramo
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Selamlar, aranıza yeni katıldım ve başlıktan anlayacağınız gibi acemiyim. Maddeler halinde sıraladığım sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

- Redmi 10 2022 için en stabil GCam sürümü nedir?

- YouTube videolarından bakarak 8.4v kurdum genel olarak memnunum fakat flaşı aktif ettiğimde deklanşöre basmadığım halde sürekli yanıp sönüyor sinyal gibi. Ayarlara göz attım flaş ayarı diye bir şey göremedim nasıl düzeltirim?

- Aşağıdaki fotodaki linklerden hangisi ne anlama geliyor? ENG olanı kurmuştum diğerlerini de indirmeli miyim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
1- MTK işlemcili cihazlarda genellikle GCam'ler sorunlu çalışır (arayüzde kasma, uygulamadan atma vs.). Bu nedenle özellikle şu sürüm en iyisidir demek zor. Wyroczen isimli geliştirici Note 8 Pro için özel uyarlama yaptığı için yüksek ihtimalle bu sürüm sizde de düzgün çalışır:

2- Cihazınız için özel olarak paylaşılmadıysa YT videolarındaki sürümlerin sizde de düzgün şekilde çalışacağının garantisi yok maalesef.

3- Oradaki farklılık, farklı kamera uygulamaları ile çakışma olmaması için. Son üç tanesi ise Samsung ve başka cihazlarda çalışmaz ise yapılmış. Çok önemli değil açıkçası.

SiwalıBayek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramo
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
1- MTK işlemcili cihazlarda genellikle GCam'ler sorunlu çalışır (arayüzde kasma, uygulamadan atma vs.). Bu nedenle özellikle şu sürüm en iyisidir demek zor. Wyroczen isimli geliştirici Note 8 Pro için özel uyarlama yaptığı için yüksek ihtimalle bu sürüm sizde de düzgün çalışır:

2- Cihazınız için özel olarak paylaşılmadıysa YT videolarındaki sürümlerin sizde de düzgün şekilde çalışacağının garantisi yok maalesef.

3- Oradaki farklılık, farklı kamera uygulamaları ile çakışma olmaması için. Son üç tanesi ise Samsung ve başka cihazlarda çalışmaz ise yapılmış. Çok önemli değil açıkçası.

- Evet tam stabil değil bazen çekim yaptıktan sonra atıyor nadiren. Verdiğin linktekini deneyeceğim.

- Kullandığım modele göre ayarlanmış GCam APK için çok araştırdım bir tane YT kanalında buldum ve ona yazdım ama dönmedi.

- İlk 3 linktekiler indirip kurulmalı mıydı yoksa ENG olanı indirmem yeterli mi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
- Evet tam stabil değil bazen çekim yaptıktan sonra atıyor nadiren. Verdiğin linktekini deneyeceğim.

- Kullandığım modele göre ayarlanmış GCam APK için çok araştırdım bir tane YT kanalında buldum ve ona yazdım ama dönmedi.

- İlk 3 linktekiler indirip kurulmalı mıydı yoksa ENG olanı indirmem yeterli mi?
Herhangi bir apkyı indirseniz yeterli. Üçünü de indirip kurmanıza gerek yok. :)

Üst Alt