Soru A2 wifi bağlı gözüküyor ama bir süre sonra kopuyor

murat35_43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiomi A2
Konular
1
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim eğer doğru yere konu yazmadıysam kusura bakmayın. xiaomi A2 telefonuma yeni güncelleme geldi,, güncellemeden sonra wifi de sorunlar yaşamaya başladım. bağlı gözüküyor ama kısa bir süre sonra bağlantı gözükmesine rağmen wifi çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim

fcanyvz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Can
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
6
dostum stock romsa o sorunlar bende de vardı ve hiçbir update düzenlemeye çalışmadılar bende nadıl çözüldü dersen de ben sırf bu hatalardan dolayı custom roma geçtim

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

murat35_43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiomi A2
Konular
1
dostum stock romsa o sorunlar bende de vardı ve hiçbir update düzenlemeye çalışmadılar bende nadıl çözüldü dersen de ben sırf bu hatalardan dolayı custom roma geçtim

Dostum kusura bakma net dilini pek bilmiyorum ama anladığım kadarıyla stock rom derken yabancı ithalat danmı bahsediyorsun eğer ki öyleyse telefonum türkiye garantili almıştım yani bildiğim bu nasıl rom olduğunu bilmiyorum,,yinede yardımın için teşekkürler dostum

Oyla:

fcanyvz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Can
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
6
Dostum kusura bakma net dilini pek bilmiyorum ama anladığım kadarıyla stock rom derken yabancı ithalat danmı bahsediyorsun eğer ki öyleyse telefonum türkiye garantili almıştım yani bildiğim bu nasıl rom olduğunu bilmiyorum,,yinede yardımın için teşekkürler dostum
stock dediğim telefonla gelen rom zaten xiomi android 10 ile bazı hataları getirdi dostum onu yapacak birşey yok açıkcası

Oyla:

murat35_43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiomi A2
Konular
1
stock dediğim telefonla gelen rom zaten xiomi android 10 ile bazı hataları getirdi dostum onu yapacak birşey yok açıkcası

teşekkür ederim dostum yani kısaca yeni aldığımız telefon çöp oldu o kadar da memnundum..Google playerden wifi bağlantı yöneticisini indirdim onunla birlikte wifi ye bağlanmaya başladım şimdilik sıkıntı yok gibi gözüküyor ama bekleyip göreceğiz

Oyla:

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim eğer doğru yere konu yazmadıysam kusura bakmayın. xiaomi A2 telefonuma yeni güncelleme geldi,, güncellemeden sonra wifi de sorunlar yaşamaya başladım. bağlı gözüküyor ama kısa bir süre sonra bağlantı gözükmesine rağmen wifi çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Bağlı gözüktigu halde internete baglanmiyorsa sorun modem kaynaklıdır ip çakişmasi olabilir bant kanal problemi olabilir modeme uzaklık sebebiyle sinyal kesintisi olabiliir vs.

Oyla:

murat35_43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiomi A2
Konular
1
Bağlı gözüktigu halde internete baglanmiyorsa sorun modem kaynaklıdır ip çakişmasi olabilir bant kanal problemi olabilir modeme uzaklık sebebiyle sinyal kesintisi olabiliir vs.
modemle alakalı olabileceğini düşündüm ama başka modemlerde de aynısı oldu ve ne zaman telefon güncelleme oldu yaklaşık 1 hafta o günden sonra yaşamaya başladım problemi ve hiç bağlanmıyor değil ilk başta bağlanıyor ama sonra bağlı gözüktüğü halde bağlı olmadığını farkediyorum

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?

Oyla:

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
modemle alakalı olabileceğini düşündüm ama başka modemlerde de aynısı oldu ve ne zaman telefon güncelleme oldu yaklaşık 1 hafta o günden sonra yaşamaya başladım problemi ve hiç bağlanmıyor değil ilk başta bağlanıyor ama sonra bağlı gözüktüğü halde bağlı olmadığını farkediyorum

Dediğim gibi modem kaynaklidir bende mi a2 kullanıyorum wifi kanali 11 idi şuan kafama göre 3 yaptım ve wifi bağlı gozuktugu halde internete girmiyor screenshot u da birakiyorum modem üstüne yoğunlaşın telefonda sorun yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200412-103307.png
    Screenshot_20200412-103307.png
    92,2 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:

murat35_43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiomi A2
Konular
1
Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?
fabrika ayarlarına dönmeyi düşündüm lakin yaptığım araştırmalarda düzelmediğini gördüm ama yine de telefonu yedekleyip onu da deneyeceğim yardımınız için teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğim gibi modem kaynaklidir bende mi a2 kullanıyorum wifi kanali 11 idi şuan kafama göre 3 yaptım ve wifi bağlı gozuktugu halde internete girmiyor screenshot u da birakiyorum modem üstüne yoğunlaşın telefonda sorun yok
sağolasın Arkadaşım biraz da modemi kurcalayım ama hala takıldığım konu güncelleme gelene kadar böyle bir sorun yoktu..ayrıca evdeki diğer telefonlar sıkıntısız bağlanmaya devam ediyor

Oyla:
Üst Alt