Diğer A2 mi yoksa A2 Lite mı

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38
Sizce hangisi daha iyi
Hangisini tavsiye edersiniz

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi A2 Lite, A2'nin özellikleri düşürülmüş uygun fiyatlı cihazıdır. Mi A2 daha iyi.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Bence ikisi de değil. Xiaomi alacaksanız MIUI tercih edilmeli bence.
Bence bu durum iPhone'a Android kurmak istemek gibi acayip bir seçenek.
Ya bi gidin allahınızı severseniz taktınız miuı ya miuı görsellik samsung ondan daha görsel ona bakarsan ayrıca s2 ye miuı yükleniyor artık at gözlüğü takmayın sistem yüklenir siz donanıma bakın oraya a2 yerine 6x yazsaydı onads bahane bulurdunuz

TheDoop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
MI A2 Lıte
Meslek
Acil Tıp teknisyen
Konular
5
Ya bi gidin allahınızı severseniz taktınız miuı ya miuı görsellik samsung ondan daha görsel ona bakarsan ayrıca s2 ye miuı yükleniyor artık at gözlüğü takmayın sistem yüklenir siz donanıma bakın oraya a2 yerine 6x yazsaydı onads bahane bulurdunuz
Katılıyorum. forumda neden MIUI değil diye bir sürü gereksiz şikayet postu var yav madem MIUI istiyorsunuz neden Android one bir cihaz alıyorsunuz onu geçtim kutunun üstünden bile belli Saf Android olduğu (Saf Android > Diğer arayüzler)

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Katılıyorum. forumda neden MIUI değil diye bir sürü gereksiz şikayet postu var yav madem MIUI istiyorsunuz neden Android one bir cihaz alıyorsunuz onu geçtim kutunun üstünden bile belli Saf Android olduğu (Saf Android > Diğer arayüzler)
Redmi S2 zaten MIUI arayüzü kullanıyor siz nasıl akıl ettiniz Saf Android olduğunu ? Alkışlıyorum..
6X sadece Çin için üretilmiş bir model yine aklınız karşısında boynumu büküyorum ve alkışlıyorum.

Saf Android'e MIUI yükleyebilirsiniz ancak kimin içine ne gibi değişiklikler yaptığı belirsiniz romları, telefonun doğrudan üreticisi tarafından yapılmış bir roma tercih ediyorsanız yarın şifreleriniz sızdırıldığında üzüleceğinizi bildiriyorum..

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
A2 deki 6gb ram 128 gb rom var bu özellşkte en uygun 8lite fiyat olarak a2 uygun sistem yüklemek isteyen yüklesin safa alıştım bende sevmezdim ama bu soeun değil donanıma laf edemıyorlar arayüze ediyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi S2 zaten MIUI arayüzü kullanıyor siz nasıl akıl ettiniz Saf Android olduğunu ? Alkışlıyorum..
6X sadece Çin için üretilmiş bir model yine aklınız karşısında boynumu büküyorum ve alkışlıyorum.

Saf Android'e MIUI yükleyebilirsiniz ancak kimin içine ne gibi değişiklikler yaptığı belirsiniz romları, telefonun doğrudan üreticisi tarafından yapılmış bir roma tercih ediyorsanız yarın şifreleriniz sızdırıldığında üzüleceğinizi bildiriyorum..
Yazımı iyi okursan anlarsın a2 den bahsettim yukarıda s2 olmuş harf hatası ama konunun devamında a2 yazmışım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazımı iyi okursan anlarsın a2 den bahsettim yukarıda s2 olmuş harf hatası ama konunun devamında a2 yazmışım a2 ile 6x aynı cihaz onlardan bahsettim bak orada a2 yazısıda var az mantık yürütsen harf hatasını görürsün biri miuı biri saf miuı savunanlar 6x trye gelse onada bahane bulurlar onu dedim a2 bölümü burası açılan konuda a2 postu neden s2 yazım mantık yürütün harf hatası olduğunu çğnkü drvamında a2 6x yazıyor kolay gelsın size

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Arkadaşlar, konuşurken, bir başka arkadaşımıza yardımcı olmaya çalışırken ve hatta tartışırken dahi üslubunuza dikkat etmeniz forum kurallarımız gereğince bir zorunluluktur. Lütfen mesajlarınızı yazarken biraz daha özenli olunuz. Ayrıca mevut konuyu dağıtan, sorusuna cevap arayan konu sahibi arkadaşımızın cevaplara ulaşması önünde engel oluşturan cevaplar yazmaktan da lütfen kaçınınız.

neskali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Poyraz
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Bende note 4 vardı batarya süreleri çok önemli oldu benim için o telefondan sonra günde 2 kere şarja takardım kendilerini ayrıldık pazar günü mia2 lite aldım yetiyoda artıyor bana ....

Üst Alt