Haber A2 Lite Mayıs Güncellemesi

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Xiaomi'ye güvenip Android one a geçtik ancak güncelliştirmelerin çok özensiz yapıldığını görüyoruz.Her güncellemede bir şey düzelirken, başka birşey bozuluyor.
Bir da asla android one platformunda Xiaomi almam..Eski telefonum Lenovo bile daha iyiydi platform olarak.Şimdi Haziran 2019 güncellemesini bekliyoruz.Bakalım ne süprizler göreceğiz yine.

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Haziran güncellemesinde de hiçbir şey değişmemiş yine güvenlik güncellemesi gelecek sadece.

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Sorun şu ki, sadece aylık güvenlik güncelliştirmeleri gelmiyor telefona.Bir takım bug ve problemleri de düzeltmeye çalışıyorlar.Ama her seferinde birşey düzeldi derken, birşey de bozuluyor.Ya hala şarj bitince "ödeme alındı" diyor.Xiaomi 'nin Türkçe ile sorunu var .Özen yok bence Xiaomi'de.Bu benim şahsi görüşüm.Arkadaşta GM 9 Pro var.İnanın bunların hiçbirini yaşamıyor.

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Sorun şu ki, sadece aylık güvenlik güncelliştirmeleri gelmiyor telefona.Bir takım bug ve problemleri de düzeltmeye çalışıyorlar.Ama her seferinde birşey düzeldi derken, birşey de bozuluyor.Ya hala şarj bitince "ödeme alındı" diyor.Xiaomi 'nin Türkçe ile sorunu var .Özen yok bence Xiaomi'de.Bu benim şahsi görüşüm.Arkadaşta GM 9 Pro var.İnanın bunların hiçbirini yaşamıyor.
Xiaomi miui'a daha çok değer veriyor

Üst Alt