Yardım A2 lite kamerası çok kötü

0lordking0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
3
Ben a1 kullanıyorum babam a2 lite aldı bugün kamerası nedendir bilinmez çok kötü çekiyor renkler çok patlak veriyor a1 stok kamerası bundan daha iyi iş yapıyor

Secreverse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Secreverse
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
4
kameraso çok fena değil bu telefonu hangi amaçla kullanıcaksın sosyal medyada çok geziyosan kamerası çokda üst seviye değil oyun oynicaksan bataryası iyi ama ısınır bu telefonun orta bir yanı yok saf androidler kötüdür

Oyla:

0lordking0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
3
Ben saf android seviyorum babama aldık a2 lite ama çekimi mi a1 stockundan kötü Google camre ile düzelir mi bilmem mi a1 Google camera yüklemeden önce de güzel çekiyordu gündüz ama bunu gündüz de problemi var renkler çok patlıyor yani güzel gelmedi bana delata garantili direk ieade denicez yarın olmadı g cam oda olmadı delta ki g camle düzeltirim gibi geliyor ama bilemiyorum a1 de şarj sorunu var :D şarjı dayanmıyor okadarda olsun 7 saat ekran açık süresi oda olsun

Oyla:

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Ben saf android seviyorum babama aldık a2 lite ama çekimi mi a1 stockundan kötü Google camre ile düzelir mi bilmem mi a1 Google camera yüklemeden önce de güzel çekiyordu gündüz ama bunu gündüz de problemi var renkler çok patlıyor yani güzel gelmedi bana delata garantili direk ieade denicez yarın olmadı g cam oda olmadı delta ki g camle düzeltirim gibi geliyor ama bilemiyorum a1 de şarj sorunu var :D şarjı dayanmıyor okadarda olsun 7 saat ekran açık süresi oda olsun
A1 in şarjı gayet iyi sizinkinde sorun olabilir , her şey açık 7 saat ekran süresiyle 24 saati tamamlıyor clap~~

Oyla:

ravenauss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammed
Cihazım
a2 lite
Konular
0
bizde aldık ön kamerası resmen berbat ve arka kamerada bir nebze olsun öne göre iş var. kamera için alacaksanız redmi 5 plus alın resimlerin keyfini çıkartın

Oyla:
Üst Alt