Yardım A2 Lite Android 10

Boogeyman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Android 10 güncellemesini indirdim. Kurulumunu yaptım. Yeniden başlata tıkladıktan sonra telefon kapandı ve açılmadı. Güç tuşuna bastığımda Androidone ekranı geliyor ve yine kapanıyor. Ekran kapalıyken hafif bir ışık belli oluyor ekranın kenarlarında. Bir türlü açamıyorum telefonu. Aynı sorunu yaşayan var mı? Telefonum rootlu değil.

Sametlol21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
3
Oyla:

korkmazmrt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
0

Bu siteden son yayınlanan sürümü indirip ordan yaparsanız oluyor.Ancak bu sefer telefon açılırken bir şifre istedi bilgsi olan var mı acaba?

Oyla:

serhatkanar_1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
0
Android 10 güncellemesini indirdim. Kurulumunu yaptım. Yeniden başlata tıkladıktan sonra telefon kapandı ve açılmadı. Güç tuşuna bastığımda Androidone ekranı geliyor ve yine kapanıyor. Ekran kapalıyken hafif bir ışık belli oluyor ekranın kenarlarında. Bir türlü açamıyorum telefonu. Aynı sorunu yaşayan var mı? Telefonum rootlu değil.
Aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorunu bende yaşadım Androidone ekranı sürekli gidip geliyor genel bir sıkıntı demek ki güncellemeyle alâkalı

Oyla:

Ca0sos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar açık ve net bir şekilde anlattığımı sanıyorum.eğer bu adımlardan birinde hata alıyorsanız bi yerde hata yapıyorsunuz ya da bu adımları başka şekillerde tekrar edebilirsiniz örneğin farklı bir siteden minimal adb kurulumu ve dosyasını google dan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Oyla:

Boogeyman53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar açık ve net bir şekilde anlattığımı sanıyorum.eğer bu adımlardan birinde hata alıyorsanız bi yerde hata yapıyorsunuz ya da bu adımları başka şekillerde tekrar edebilirsiniz örneğin farklı bir siteden minimal adb kurulumu ve dosyasını google dan rahatlıkla bulabilirsiniz.
Hocam telefon açıldı ama şifre istiyor. Pin şifremi kabul etmedi

Oyla:

Ca0sos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Aynı şekilde benim ulaştığım çözüm bu.Sizin farklı sonuçlar çıkabilir.Bazı arkadaşlar açılınca şifreden bahsetmişler bende çıkmadı bu ekran koruyucu şifresini deneyin

Oyla:
Üst Alt