Yardım A2 LİTE Açılmıyor

imerol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
idris
Cihazım
a2 lite
Konular
3
iyi günler Xiaomi A2 lite telefonum 2 gün önce kullanırken bi anda takıldı ve kapandı.tekrardan açmaya çalıştım androidone yazısında takılı kaldı ,recovery menüden hard reset yapmaya çalıştım,bir defasında erasing yazısında takılı kaldı ilerleme olmadı,bir defasında da wipe data format kısmına bastıktan sonra 3 satır yazı geldi,bekledim 10 dk yine ilerleme olmadı.Nasıl açacağım ben bu teli ya da nasıl format atacağım .Lütfen bir yol gösterebilir misiniz?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
iyi günler Xiaomi A2 lite telefonum 2 gün önce kullanırken bi anda takıldı ve kapandı.tekrardan açmaya çalıştım androidone yazısında takılı kaldı ,recovery menüden hard reset yapmaya çalıştım,bir defasında erasing yazısında takılı kaldı ilerleme olmadı,bir defasında da wipe data format kısmına bastıktan sonra 3 satır yazı geldi,bekledim 10 dk yine ilerleme olmadı.Nasıl açacağım ben bu teli ya da nasıl format atacağım .Lütfen bir yol gösterebilir misiniz?
Cihazı fastboota alarak Bl kilidini açmayı deneyin hocam. Tabi usb hata ayıklama kapalı sizde şu an ama denemekte fayda var.

Oyla:

imerol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
idris
Cihazım
a2 lite
Konular
3
Cihazı fastboota alarak Bl kilidini açmayı deneyin hocam. Tabi usb hata ayıklama kapalı sizde şu an ama denemekte fayda var.

Bunu da denemiştim ancak,"List of device attached" diyor sadece aygıtı bulmuyor

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyla:

aerstu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
a
Cihazım
a
Konular
0
Aynı durumdayım. Çözüm bulundu mu?

Oyla:
Üst Alt