Yardım A2 Açılış Sorunu

senli27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
A2
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar,

1 Gün önce n11 sitesinden Xiaomi A2 delta servis garantili telefon aldım şarj bittikten sonra bidaha açamadım, android one ekranında takılıp öyle kaldı.

Stock rom da yükleyip garantiiyi bozmak istemiyorum sanırsam iade etme sürecimde yok kutu açıldığı için. Öneri ve yardımlarınız bekliyorum ne tür bir yol izlemem gerek sizce?
garantiye göndersemde yazılım atılacak muhtemelen

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Telefonu güç tuşuna basılı tut kapat. Sonra Güç tuşu + ses kısma basılı tutup wipe data/ seçeneğinden /factory reseti seçin.
Böyle bir seçenek çıkmaz ise Telefonu güç tuşuna basılı tut kapat. Sonra Güç tuşu + ses Açma ya basılı tutup wipe data/ seçeneğinden /factory reseti seçin

Bu işlem sonrası telefon sıfır kuruluma geçecektir her şeyiniz sıfırlanacaktır.

Oyla:

senli27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
A2
Konular
1
Telefonu güç tuşuna basılı tut kapat. Sonra Güç tuşu + ses kısma basılı tutup wipe data/ seçeneğinden /factory reseti seçin.
Böyle bir seçenek çıkmaz ise Telefonu güç tuşuna basılı tut kapat. Sonra Güç tuşu + ses Açma ya basılı tutup wipe data/ seçeneğinden /factory reseti seçin

Bu işlemi de gerçekleştiremiyorum, fastbook moduna girebiliyor telefon sadece. Satıcı ile görüştüm değişimi gerçekleştireceklerini söylediler.

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7

hocam ben ses acma + güç tuşuna bastim telefon ilk kurulum yapti. wipe data gibi secenekler gelmedi. bootloader kapali cihaz bir günlük. bende mi kumanda kurulmadı ilk sefer bende fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulun yaptım yine gelmedigi gibi ilk kurulumda olan programlarda gelmedi mi drop mi dosya yöneticisi gibi. bunum sebebi ne olabilir. oysaki mi kumanda cihazda kurulu geliyor diyorlar hem incelemelerde hem de alanlar

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
hocam ben ses acma + güç tuşuna bastim telefon ilk kurulum yapti. wipe data gibi secenekler gelmedi. bootloader kapali cihaz bir günlük. bende mi kumanda kurulmadı ilk sefer bende fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulun yaptım yine gelmedigi gibi ilk kurulumda olan programlarda gelmedi mi drop mi dosya yöneticisi gibi. bunum sebebi ne olabilir. oysaki mi kumanda cihazda kurulu geliyor diyorlar hem incelemelerde hem de alanlar

Hocam play store dan indirebilirsiniz.

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Hocam play store dan indirebilirsiniz.

hocam playde var biliyorum. benim merak ettiğimcihaz incelemeleri yapan kanallarda ve cihazi alanlarin dedigine göre mi kumanda kurulu geliyormus. bende neden kurulu gelmedi bu durum beni kuskulandirdi acikcasi. ayrica belki fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yaparsam gelir dedim bu sefer mi drop dosya yöneticisi uygulamaları da gitti :(

Ilk 30 uygulama varken şimdi 19 uygulama var. anlamadım. ses kisma guc tusu ile yapsam sıkıntı olur mu

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
hocam playde var biliyorum. benim merak ettiğimcihaz incelemeleri yapan kanallarda ve cihazi alanlarin dedigine göre mi kumanda kurulu geliyormus. bende neden kurulu gelmedi bu durum beni kuskulandirdi acikcasi. ayrica belki fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yaparsam gelir dedim bu sefer mi drop dosya yöneticisi uygulamaları da gitti :(

Ilk 30 uygulama varken şimdi 19 uygulama var. anlamadım. ses kisma guc tusu ile yapsam sıkıntı olur mu
Bende sıfırlama yaptığımda yedekten yüklerken mi uygulamalarını seçme şansı veriyordu yedekten yükleme olmazsa mi lerde kurulmuyor.

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Bende sıfırlama yaptığımda yedekten yüklerken mi uygulamalarını seçme şansı veriyordu yedekten yükleme olmazsa mi lerde kurulmuyor.

Yedekten yükleme nasıl oluyor ? Birde bende giden uygulamalar sadexe mi lerinki degil. Google müzik filmlar keep filan. Acayip bir durum

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Yedekten yükleme nasıl oluyor ? Birde bende giden uygulamalar sadexe mi lerinki degil. Google müzik filmlar keep filan. Acayip bir durum

Hocam daha önce bulutta eski telefonumun yedeği vardı. Sıfırlayıp yedekten kurarken keep müzik mi uygulamaları filan kurmak istiyor musun diye soruyordu. Yedeği seçmeden sıfır kurulum yaparsanda bunları kurmuyor. Ne kadar taktiniz önemsiz bir konuya:)

Oyla:
Üst Alt