Rom (a12) Xiaomi.eu v13.0.12.0 stable Rom for Mi Max 3

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Test ettim. Kararlı ve akıcı çalışıyor. Herhangi bir bug'a rastlamadım. Temiz bir kurulumla günlük kullanıma çok uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İlgilenenler alttaki linkten indirip kurabilirler :

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Mi 11 ultrada kullanıyorum bende çok memnunum her istediğim özellik var

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Mi 11 ultrada kullanıyorum bende çok memnunum her istediğim özellik var
Android 12 omasına rağmen Mi Max 3 'de çalışması da çok kararlı, sisteme yük bindirmiyor, hafif ve hızlı çalışıyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Android 12 omasına rağmen Mi Max 3 'de çalışması da çok kararlı, sisteme yük bindirmiyor, hafif ve hızlı çalışıyor.
Miui mind var bi de, çok meth ediyorlar, onuda bir deneyip, yorumunuzu paylaşabilir misiniz lütfen, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Test ettim. Kararlı ve akıcı çalışıyor. Herhangi bir bug'a rastlamadım. Temiz bir kurulumla günlük kullanıma çok uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İlgilenenler alttaki linkten indirip kurabilirler :

Düzeltme :
Miui mind var bi de, çok meth ediyorlar, onuda bir deneyip, yorumunuzu paylaşabilir misiniz lütfen, teşekkürler

Bende a13 EvolutionX 7.5 yüklü ve çok memnunum. Değiştirmeyi düşünmüyorum. Ayrıca bir çok kere backup yaptığım bir Rom bazen twrp' den geri yüklenmiyor, error mesajı alıyorum. Bu yüzden artık a13' den aşağı bir sürümü kurmama kararı aldım. Nedenlerimi anlayışla karşılayacağınıza inanıyorum. Bahsettiğiniz Miui Mind' den haberim vardı, ancak a11 veya a12 olduğu için ilgilenmedim, kurmadım. Bildiğim kadarı ile parça parça indirilmesi, parçaların birleştirilmesi gereken bir Rom.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Miui Mind hem Miui hemde aynı zamanda AOSP özellikleri olan bir rom bildiğim kadarıyla, yüklerken repartition yapılması gerekiyor... Daha önce Evo yu çok meth etmiştiniz, şimdi ise başka bir romu... Sanırım tüm romları deniyorsunuz , Miui Mind hariç

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Hocam, sunduğum romları herkesin tercihinin farklı olabileceğini düşünerek sunuyorum. O nedenle Mi Max 3 için 1 adet a13 olan custom Rom(EvolutionX), 1 adette Miui benzeri a12 olan xiaomi.eu ( v13.0.12 ) versiyonunu sundum. Çünkü şu ana kadar Mi Max 3' e kurulabilecek ve tatmin edecek daha iyi bir a12 ve bir a13 Rom' a rastlayamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, sunduğum romları herkesin tercihinin farklı olabileceğini düşünerek sunuyorum. O nedenle Mi Max 3 için 1 adet a13 olan custom Rom(EvolutionX), 1 adette Miui benzeri a12 olan xiaomi.eu ( v13.0.12 ) versiyonunu sundum. Çünkü şu ana kadar Mi Max 3' e kurulabilecek ve tatmin edecek daha iyi bir a12 ve bir a13 Rom' a rastlayamadım.
Eklemeyi unuttum. Repartition nasıl yapılıyor bilmiyorum, birazda o vazgeçirdi beni romu kurmaktan.

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Miui Mind hem Miui hemde aynı zamanda AOSP özellikleri olan bir rom bildiğim kadarıyla, yüklerken repartition yapılması gerekiyor... Daha önce Evo yu çok meth etmiştiniz, şimdi ise başka bir romu... Sanırım tüm romları deniyorsunuz , Miui Mind hariç

Sanek creedin paylaştığı crdroid iyi hocam. Aosp romlarin hepsini denemis biri olarak. Kesinlikle crdroidden devam.
Edit: fake lezard diye bir eleman var onun romlari beğenmedim.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eklemeyi unuttum. Repartition nasıl yapılıyor bilmiyorum, birazda o vazgeçirdi beni romu kurmaktan.
Repertation kolay, artık romlar normale göre daha büyük olduğundan, cihaza ayar yapılması gerekiyor ki, sorunsuz yüklensin ve çalışsın

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sanek creedin paylaştığı crdroid iyi hocam. Aosp romlarin hepsini denemis biri olarak. Kesinlikle crdroidden devam.
Edit: fake lezard diye bir eleman var onun romlari beğenmedim.
Fake Lezzard ın yaptığı romlar benim de hiç içime sinmiyor, ben halihazırda Crdroid A13 kullanıyorum, Sanek in romları benim de öncelikli tercihimdir

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk

Üst Alt