Soru A1 mi yoksa 5x mi ?

Caba1453

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selçuk caba
Cihazım
Mi5s
Konular
8
5x almak istiyorum esime ama muhtemelen fake rom la gelecek . A1 de saf android . İkisi arasinda kararsiz kaldim teknik olarak . Rom olarak tavsiyeniz nedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
hocam merhabalar, anneme xiaomi a1 telefonu almayı düşünüyorum ama malumunuzduz ki telefon yeni sayılır. daha önceden ilk parti üretimlerden aldığım farklı markalı ürünlerin hepsinde de sorunlar yaşadım ki bunların bir çoğu ciddi problemlerdi ve artık sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali takıntı haline gelmiş durumda. bana önerileride bulunabilir misiniz?
bu benim ilk xiaomi alış verişim olacak ve artık genel anlamda güvenebileceğim bir marka olsun istiyorum, a1 modeli için düşünmeye devam etmeli miyim yoksa alternatiflere yönelmeli miyim?
Butce nedir? Neden mi5x veya a1.
5s veya mi6 dusunmez misiniz

MI 5 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Oyla:

ne.demis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.said
Cihazım
samsung
Konular
0
hocam merhabalar, anneme xiaomi a1 telefonu almayı düşünüyorum ama malumunuzduz ki telefon yeni sayılır. daha önceden ilk parti üretimlerden aldığım farklı markalı ürünlerin hepsinde de sorunlar yaşadım ki bunların bir çoğu ciddi problemlerdi ve artık sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali takıntı haline gelmiş durumda. bana önerileride bulunabilir misiniz?
bu benim ilk xiaomi alış verişim olacak ve artık genel anlamda güvenebileceğim bir marka olsun istiyorum, a1 modeli için düşünmeye devam etmeli miyim yoksa alternatiflere yönelmeli miyim?

önceki sıkıntımdan da kısaca bahsedeyim, vakti zamanında lg g3 almıştım ilk parti üretimi idi yani cihaz
Butce nedir? Neden mi5x veya a1.
5s veya mi6 dusunmez misiniz

MI 5 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

1000-1500 lira bandında ki cihazlara bakıyorum
[doublepost=1510955039,1510954928][/doublepost]
önceki sıkıntımdan da kısaca bahsedeyim, vakti zamanında lg g3 almıştım ilk parti üretimi idi yani cihaz

önceki sıkıntımdan da kısaca bahsedeyim, vakti zamanında lg g3 almıştım ilk parti üretimi idi yani cihaz. garantisi biter bitmez anakart arızasıyla karşılaştım gerisini tahmin etmek pek zor değil... tamir/değişim için telefon parası istenince resmen ortada kaldım..
kusura bakmayın önceki mesajda yarım kalmış :)

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17

[doublepost=1510955039,1510954928][/doublepost]

önceki sıkıntımdan da kısaca bahsedeyim, vakti zamanında lg g3 almıştım ilk parti üretimi idi yani cihaz. garantisi biter bitmez anakart arızasıyla karşılaştım gerisini tahmin etmek pek zor değil... tamir/değişim için telefon parası istenince resmen ortada kaldım..
kusura bakmayın önceki mesajda yarım kalmış :)
Resmi note 4 de böyle kronik sorun şu anda yok. Ama bu sıkıntı kısmen kamerada lens sorunlu mi 5s serisi çıktı. Küçük bir kesim. Elektronik biraz şans tabi. Note 4 Samsung un j7 serisi gibi , parçası ucuz , çok sattı. Sıkıntı yaşanacak bir cihaz değil. En azından matematik anlamda çoğu ürüne göre en az sorun yaşanan model.
[doublepost=1510958370][/doublepost]Sorunuza dönecek olursak, a1, redmi note 4 sd625, sınıfında çok mükemmel cihazlar, kamera için a1, günlük kullanım ve akü niyetine note 4 öneririm.

Oyla:

Aqres1we

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mi5s
Konular
8
5x almak istiyorum esime ama muhtemelen fake rom la gelecek . A1 de saf android . İkisi arasinda kararsiz kaldim teknik olarak . Rom olarak tavsiyeniz nedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eşime 5x aldım eu rom yüklü geldi elime zaman zaman bende kullanıyorum çok keyfli bir cihaz xioami bir cihaz kullanacak iseniz miui deneyimlenmeli diye düşünüyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erdi1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi6
Konular
1
5x'in ön kamera bir xiaomi fanı olarak söylüyorum leş. Işık biraz azalınca kötü sonuçlar çıkıyor ortaya.
5x ile a1in tek farkı band desteği olduğu için a1 içinde aynı şey geçerli
tek fark band desteği değil. A1 Omnivision kamera kullanıyor . 5X de arka kameralar sony ön kamera samsung .

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
tek fark band desteği değil. A1 Omnivision kamera kullanıyor . 5X de arka kameralar sony ön kamera samsung .

5x ilk ciktiginda da Omnivision Kamera sensörü bulunduğu soyleniliyordu ama?

Oyla:
Üst Alt