Alış A R T I W A Y Ekstra İndirim

Konuyu beğendiniz mi?

• Evet

Oy: 0 0,0%
  • Hayır

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    0

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
Selamun aleyküm arkadaşlar.
Daha önce bir iki konuda ufak tefek bahsetmiş olabilirim. Sizlere alırken kazanacağınız bir bilgiyi vereceğim.
İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda size bonus olarak para kazandıran bir sistem artıway. Eski ismi Bonusway dı. Bildiğim kadar isim telif haklarından dolayı ismini artıway olarak değiştirdiler.
Bizi ilgilendiren kısmı ismi değil işleyişi.
Bu siteye üye olduktan sonra, internetten alış veriş yapacağımız zaman, artıway sitesinden alışveriş yapacağımız siteye yönlendirilirsek ekstradan para kazanıyoruz. (artıway sitesinin alışveriş yaptığımız site ile anlaşmış olması lazım)
Artıway ın anlaşmalı olduğu herhangi bir siteden alışveriş yapacağımız zaman tek yapmamız gereken, alışveriş sitesine artıway üzerinden yönlendirilmemiz.
Bunu için chrom da eklentisi var artıway ın. Eklentiyi chrom a kurduktan sonra, artıway ın anlaşmalı olduğu bir siteye giderseniz ekranın üstünde artıway ile ilgili bir yazı ve düğme geliyor. Oradaki düğmeye basarak sayfaya artıway üstünden yönlendirilmiş oluyoruz ve alışveriş sonrasında bonus para alıyoruz.
Bonus paralarımız artıway profilimizde birikiyor. 30TL ye ulaştığında bonuslarımızı artıway dan çekebiliyoruz. Artıway bizden herhangi bir komisyon, kesinti yapmıyor ve ücret de talep etmiyor.
Örnek olması açısından benim profilimden bir kare örnek olarak vereceğim. Daha önce 70 küsür lira bonus para aldım siteden.

Ayrıca siteye arkadaşlarımızı üye yaparsak ve üye olan arkadaşlarımız 30TL para biriktirirlerse hesaplarında bize de 10TL ekstra bonus veriyor site.

Artıway sitesine buradan gidebilirsiniz.

Herkese hayırlı bol alışverişler dilerim..

Ekli dosyalar

• artıway.jpg
    artıway.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 25
Üst Alt