Soru A harfini yazamıyorum

postalcioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5s
Konular
1
Arkadaşlar telefonu alalı 3 hafta oluyor ve mesaj yazarken özellikle tek elle yazarken "a" harfini yazamıyorum. Çoğu zaman eksik çıkıyor, bu diğer harflerde de oluyor bazen. Eşimin Samsung j7prime da yazarken sorun olmuyor. O da senin telefonun ekran hassasiyeti yok gibi diyor. Ekrana güzel temas istiyor. Taktığım nana koruyucudan mı bilemiyorum. Yoksa bir ayarı mı var acaba bilmediğim? Lütfen bildiğiniz bir konuysa yardımcı olur musunuz?

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Arkadaşlar telefonu alalı 3 hafta oluyor ve mesaj yazarken özellikle tek elle yazarken "a" harfini yazamıyorum. Çoğu zaman eksik çıkıyor, bu diğer harflerde de oluyor bazen. Eşimin Samsung j7prime da yazarken sorun olmuyor. O da senin telefonun ekran hassasiyeti yok gibi diyor. Ekrana güzel temas istiyor. Taktığım nana koruyucudan mı bilemiyorum. Yoksa bir ayarı mı var acaba bilmediğim? Lütfen bildiğiniz bir konuysa yardımcı olur musunuz?
Google klavye kullanıyorsanız bu durum olabilir. A harfi nin tam üstüne basmak gerek. Azcık soluna basınca algılamıyor. SwiftKey klavye ile daha rahat yazabilirsiniz.

Oyla:

postalcioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5s
Konular
1
Bu samsung daki klavyeye çok alışmışız sanırım. Samsungun klavyesi yüklenmez mi acaba?

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23