Soru A 50 vs Redmi Note 8 Pro

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Ilk foruma redmi not 8 ile başladım sonra redmi 8 sonra mi a3 *babam ada mi a3 aldım ben bugün mi a3 cihazimi sattım 1200 tl almıştım 1450 TL sattım aldığım ve sattığım cihazlar hepsi garantili idi şimdi bizim buraya yakın oturan biri var letgoda 1500 TL Samsung A50 satıyor 2.5 aylık samsung türkiye garantili sizce hangisini almak mantıklı mi a3 den çok memnundum fakat değişik telefon kullanmayı seviyorum en azından bunuda kullanmistim demek için ilerde ne diyorsunuz değerli forum üyeleri ha birde şu var malum yollu redmi not 8 pro oda 1550 TL

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Ilk foruma redmi not 8 ile başladım sonra redmi 8 sonra mi a3 *babam ada mi a3 aldım ben bugün mi a3 cihazimi sattım 1200 tl almıştım 1450 TL sattım aldığım ve sattığım cihazlar hepsi garantili idi şimdi bizim buraya yakın oturan biri var letgoda 1500 TL Samsung A50 satıyor 2.5 aylık samsung türkiye garantili sizce hangisini almak mantıklı mi a3 den çok memnundum fakat değişik telefon kullanmayı seviyorum en azından bunuda kullanmistim demek için ilerde ne diyorsunuz değerli forum üyeleri ha birde şu var malum yollu redmi not 8 pro oda 1550 TL
Valla redmi note 8 pro rom işleriyle ilgilenmiyorsaniz bence çok başarılı.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Valla redmi note 8 pro rom işleriyle ilgilenmiyorsaniz bence çok başarılı.
Ilgilenmek isterim de cihaz sıkıntılı mediatek islemci olduğu için bir cok kişi konu açıyor bir ton sorun var diyor çok kafam karışık a50 alasim var ama pronunda çok +ları var ama bir o kadarda sorunları var

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Ilgilenmek isterim de cihaz sıkıntılı mediatek islemci olduğu için bir cok kişi konu açıyor bir ton sorun var diyor çok kafam karışık a50 alasim var ama pronunda çok +ları var ama bir o kadarda sorunları var
Dostum bunlar fiyat performans odaklı cihazlar. Yani ben samsung kullanmam arayüzünü sevmiyorum geçen gün denemek için vatanda biraz rn8 pro ile uğraştım samsungdan net daha iyi göründü gözüme. Tercih sizin. Ha ben rn8 pro alsam yüksek ihtimal romla filan uğraşmaz iphone gibi güncelleme beklerdim. Yine de iki cihazı da bol bol deneyin karar verin. Ben rn8 pro alırdım.

Umudoski

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 8
Meslek
Fırıncı
Konular
34
Meizu 16th veya meizu 16 al arkana yaslan :)

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Konu ilgili bölüme taşımıştır.
Konu başlığı Forum Kurallarımıza uygun şekilde düzenlenmiștir.

Forum Kurallarımız Gereği ;

3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Üst Alt