Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

ahmetTml

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
huawei p8
Konular
0
nubia z17 ürün elime gecti bugun yani dün havale/kargo bugun telefon . sefa hocama çok tsk ederim ilgisinden hızlılığından dolayı.
ürüne gelince google play sorunu var oda çin rom oldugu ıcın. yeni güncellleme gelene kadar o sorun da gider. ama sıkıntı yaratcak bır sorun değil. ınternet uzerınden apk felan halledersin.
kamera hızlılık super Menüsü falan hosuma gitti.

Refik KURT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Refik
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Sefa kardeşimden mi6 6/128gb mavi aldım gerçekten çok güzel uçak gibi uçuyor... Herkese tavsiye ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serenimo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat Yıldırım
Konular
0
Sefa kardeşimden yaklaşık 2 hafta önce One Plus 5 satın almıştım telefon eksiksiz geldi sağolsun yanında avrupa şarj aleti başlığı da yollamıştı hiç şüphe etmeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar.

savran32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ns
Cihazım
Mui mi6
Konular
0
Ozelden yazamadim ilginiz icin tesekkur ederim..biraz pimpirikli oldugundan xaomi sahibi olamayacagm sanirim..
Iyi gunler hayirli isler

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ozelden yazamadim ilginiz icin tesekkur ederim..biraz pimpirikli oldugundan xaomi sahibi olamayacagm sanirim..
Iyi gunler hayirli isler
Hocam emin ol benim kadar pimpirikli değilsindir.sefa hocadan iki tane kendime bi tane de kardeşime olmak üzere üç cihaz (mi5s plus,mi6,nubia z17) aldım.cihazlarda hiçbirzaman hiçbir problem çıkmadı,zaten kendisi satış öncesi ve sonrası hertürlü desteği veriyor.o desteği teknik servislerde bile zor bulursun.sefa hocadan hiç düşünmeden hiç endişeye kapılmadan gözün kapalı cihaz alabilirsin.sonuçta bende kendisini 3.5 ay önce tanıdım

savran32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ns
Cihazım
Mui mi6
Konular
0
Hocam emin ol benim kadar pimpirikli değilsindir.sefa hocadan iki tane kendime bi tane de kardeşime olmak üzere üç cihaz (mi5s plus,mi6,nubia z17) aldım.cihazlarda hiçbirzaman hiçbir problem çıkmadı,zaten kendisi satış öncesi ve sonrası hertürlü desteği veriyor.o desteği teknik servislerde bile zor bulursun.sefa hocadan hiç düşünmeden hiç endişeye kapılmadan gözün kapalı cihaz alabilirsin.sonuçta bende kendisini 3.5 ay önce tanıdım
Eminim oyledir, almama sebebim Sefa beyle alakali degil prensip meselesi diyelim..cok istedigim bir telefondu ama bazi sebeplerden dolayi alamam..
Iyi aksamlar herkese☺

Mysterious07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
Sefa hocamdan cumartesi günü Oneplus 5 sipariş ettim.Havale sonrası hemen kargoladı. Pazartesi akşamı da elime ulaştı.Uzun zamandır kendisinden telefon almak istiyordum fakat bütçe uymamıştı uyduğunda da telefon yoktu,nasip bugüneymiş.O kadar referans sonrası aklımda hiç şüphe olmadan sipariş ettim.Çekincesi olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla sipariş verebilirler.Telefonu şuan sim kartsız kullanıyorum,şimdilik çok güzel umarım sonra da böyle devam eder.

bugraatali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Bugün sefa hocamdan 1 adet mi6 64 gb aldım. Daha önceleri de forum üzerinden cihaz alımı yapmıştım ancak bu en memnun kaldığım oldu. Oldukça mütevazi ve bilgili biri gerçekten. Telefonu da %100 hazır bir şekilde teslim etti çok memnun kaldım

farbi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
XİAOMİ Mİ6
Konular
1
Sefa Bey den aldığım canavarım elime ulaştı. İlk mi4 kullandığımda ben daha önce telefon kullanmamışım demiştim. Şimdi mi6 aldım ilk izlenimlerim yine daha önce telefon kullanmamışım oldu. Alışverişin her safhasında ve kargolama süreci dahil olmak üzere verdiği desteklerden dolayı Sefa Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Selanik01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Sony xperiaz
Konular
10
sefa beyden aldığım mi 6 bugün itibariyle kullanmaya başladım telefon gerçekten müthiş . kendisine teşekkür ederim sabırla her telefonumu açtığı ve her soruma cevap verdiği için hızlı bir şekilde telefonu bana ulaştırdığı için çok teşekkürler çok iyi bir alışveriş oldu

Üst Alt