Yardım 9t Pro Restart Atınca Sensörler Gidiyor

Urator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf aslan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.3
Telefon Modeli
Mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Yaklaşık 1 ay önce de sorun yaşamıştım ve persist flashlasam bile düzelmiyordu. Global fastboot romları yüklemek bile sensörleri geri getirmiyordu ben de eski bir rom olan 10.3.3 ü yükledim ve sorunum düzeldi. 2 hafta kadar sonra yine aynı şeyi yapınca ben de tekrardan fastboot rom yükledim ve düzeldi ama bu sefer yarım saat içinde hemen restart atıp sensörleri görmüyordu. Rom yüklendikten sonra sorun yok ama kendiliğinden kapanıyor ve sensörsüz açılıyor, sensörsüz olarak artık yıldığım için 1 haftadır kullanıyorum bir restart atma durumu olmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sensörler bu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-07-17-56-35-849_com.miui.cit.png
    Screenshot_2021-12-07-17-56-35-849_com.miui.cit.png
    61,9 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2021-12-07-17-56-27-708_com.miui.cit.png
    Screenshot_2021-12-07-17-56-27-708_com.miui.cit.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2021-12-07-17-56-23-748_com.miui.cit.png
    Screenshot_2021-12-07-17-56-23-748_com.miui.cit.png
    44,7 KB · Görüntüleme: 8

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Yaklaşık 1 ay önce de sorun yaşamıştım ve persist flashlasam bile düzelmiyordu. Global fastboot romları yüklemek bile sensörleri geri getirmiyordu ben de eski bir rom olan 10.3.3 ü yükledim ve sorunum düzeldi. 2 hafta kadar sonra yine aynı şeyi yapınca ben de tekrardan fastboot rom yükledim ve düzeldi ama bu sefer yarım saat içinde hemen restart atıp sensörleri görmüyordu. Rom yüklendikten sonra sorun yok ama kendiliğinden kapanıyor ve sensörsüz açılıyor, sensörsüz olarak artık yıldığım için 1 haftadır kullanıyorum bir restart atma durumu olmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sensörler bu şekilde
hocam imei yedeği alıp telefonun kendi recoverysi üzernden sıfırlar mısınız acaba , bunu da deneyelim bir de

Oyla:

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Mantıklı hocam

Mantıklı hocam, deneyeyim bu akşam bl kapanmıyordu değil mi
yok hocam kapanmaz ama imei gider o yüzden yapmadan önce twrp üzerinden imei yedeğini alın sonra telefona kendi recoverysini flashlayın ve oradan sıfırlayın

Oyla:

Urator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf aslan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
9
yok hocam kapanmaz ama imei gider o yüzden yapmadan önce twrp üzerinden imei yedeğini alın sonra telefona kendi recoverysini flashlayın ve oradan sıfırlayın
Tamamdır hocam teşekkür ederim, şu an internete sadece telefondan erişebiliyorum 1 2 saate sonucu yazarım

Oyla:

Urator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf aslan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
9
Twrp terminal bölümünden ve orangefox recovery'den de persist yükledim ama başlangıçta ön kamera açılıp kapanmasına rağmen sensörlerde bir gelişme yok.

Oyla:
Üst Alt