MIUI 12 9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM

caglar040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Çağla
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
İyi günler forum dostları, bir sorum olacaktı.

9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM ile Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM arasında nasıl bir fark var acaba?

Bende şimdi Global karalı 11.0.6 yüklü, benim anladığım şimdi; ben global kararlı 12 yi mi yükleyebilirim?

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
İyi günler forum dostları, bir sorum olacaktı.

9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM ile Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM arasında nasıl bir fark var acaba?

Bende şimdi Global karalı 11.0.6 yüklü, benim anladığım şimdi; ben global kararlı 12 yi mi yükleyebilirim?
0.8 olan sürüm kararlı geçiyor ama betaydı aslında. Güncelleme kısmında 0.1 olan sürüm gözükür. Bu sürümde kusursuz denemez ama 0.8 den kat kat daha iyi denebilir.

Burak34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

9T Pro / K20 Pro MIUI 12 Global Stabil Çıktı

Sürüm Adı:

V12.0.0.8.QFKMIXM

Recovery İndirme Linki:

OTA İndirme Linki:

Fastboot İndirme Linki:
Eklenecek

Merhaba arkadaşlar k20 pro telefona mi12 güncellemeyi indirdim ve kurdum fakat telefon modeli değişti mi9t pro oldu,telefonlar aynı özellikte biliyorum ama devamlı kullandığım uygulamalarda yeni bi telefondan giriş yapıyorsunuz mesajı geldi,birde ekran geç açılıyor yada açılmıyor,birkackez güç tuşuna basıp çekince açılıyor, donmalar takılmalar oluyor birde sarj normalden hızlı tükenmeye başladı.neyapmaliyim bilmiyorum.mi 11 e downgrade yapılabilir mi?

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Merhaba arkadaşlar k20 pro telefona mi12 güncellemeyi indirdim ve kurdum fakat telefon modeli değişti mi9t pro oldu,telefonlar aynı özellikte biliyorum ama devamlı kullandığım uygulamalarda yeni bi telefondan giriş yapıyorsunuz mesajı geldi,birde ekran geç açılıyor yada açılmıyor,birkackez güç tuşuna basıp çekince açılıyor, donmalar takılmalar oluyor birde sarj normalden hızlı tükenmeye başladı.neyapmaliyim bilmiyorum.mi 11 e downgrade yapılabilir mi?

Her güncellemede benzer sorunlar yaşayabilirsiniz, güncelleme yapıldıktan sonra sıfırlamak çok önerilen bir harekettir.

Downgrade için elinizde bilgisayar olmalı ve istediğiniz sürümün fastboot rom dosyası elinizde olmalı. Sonrası için zaten fastboot rom kurulumu diye aratırsanız çok kaynak var

Burak34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Her güncellemede benzer sorunlar yaşayabilirsiniz, güncelleme yapıldıktan sonra sıfırlamak çok önerilen bir harekettir.

Downgrade için elinizde bilgisayar olmalı ve istediğiniz sürümün fastboot rom dosyası elinizde olmalı. Sonrası için zaten fastboot rom kurulumu diye aratırsanız çok kaynak var
Ozaman sizin dediniz gibi sifirlycam inşallah faydası olur teşekkürler.

Üst Alt