Soru 9K bütçeyle telefon tavsiyesi?

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
Merhabalar, 9kya kadar bütçem var yd telefon almak istiyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim? Aklımda xiaomi 12t var.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
OnePlus 9/Pro çok tavsiye edildi bana, ben YD işine yanaşmadığım için almamıştım ama gerçekten çok iyi cihaz.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Bu aralar OnePlus 9 Prolar bayağı yükselişte, bende onu öneriyorum.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Oneplus ciddi anlamda tavisye ederim o kadar xiaomi kullanmanın sonucunda oneplus 9 a geçtim rahatım valla ne güncelleme derdin var ne sfırılama misler gibi hepsini cayı cayır yapıyor şuan da tabiki .Arayüz akıcı zaten ne isteyebilirim ki başka

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
OnePlus 9/Pro çok tavsiye edildi bana, ben YD işine yanaşmadığım için almamıştım ama gerçekten çok iyi cihaz.
Bu aralar OnePlus 9 Prolar bayağı yükselişte, bende onu öneriyorum.
Oneplus ciddi anlamda tavisye ederim o kadar xiaomi kullanmanın sonucunda oneplus 9 a geçtim rahatım valla ne güncelleme derdin var ne sfırılama misler gibi hepsini cayı cayır yapıyor şuan da tabiki .Arayüz akıcı zaten ne isteyebilirim ki başka

İnceledim cihazı bir kaç sorum olacaktı farklı farklı sürümleri var avrupa vs hangisi alınmalı?
Cihaz 2021 yani 3 sene öncenin cihazı 12t ye yönelmek daha mantıklı değil mi?
Cihaz ısınma ve şarjın hızlı gitme sorunu varmış ne kadar doğru?

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
oneplus 9 cihazlar da zaten 2021 mart üretimi. Yanlış bilmiyorsam piyasada satışta olanlar amerika modeli, frekanslar orası için, buraya %100 uyumlu mu eksiklik var mı bilmiyorum, 5G için eksik olduğunu okumuştum. One plus arayğz saf android arayüze yakın olduğu için akıcı gelebilir, malzemesi kaliteli, kamera genelde sony olduğu için daha tatmin edici. Batarya dan şikayetçi olanlar gördüm. Tercih sizin tabiki. Sizinle benzer durumda kalıp 12T tercih ettim...

Kadir Kılıf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Kılıf
Cihazım
mi11t
Meslek
Öğrenci
Konular
71
oneplus 9 cihazlar da zaten 2021 mart üretimi. Yanlış bilmiyorsam piyasada satışta olanlar amerika modeli, frekanslar orası için, buraya %100 uyumlu mu eksiklik var mı bilmiyorum, 5G için eksik olduğunu okumuştum. One plus arayğz saf android arayüze yakın olduğu için akıcı gelebilir, malzemesi kaliteli, kamera genelde sony olduğu için daha tatmin edici. Batarya dan şikayetçi olanlar gördüm. Tercih sizin tabiki. Sizinle benzer durumda kalıp 12T tercih ettim...
hocam 12tden memnun musunuz erkan süresi olsun, kamera olsun sizi tatmin ediyor mu?

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
hocam 12tden memnun musunuz erkan süresi olsun, kamera olsun sizi tatmin ediyor mu?
memnuniyet kişiye göre çok değişkendir ama: Kamera 108MP olan Samsung HM2 kameralı telefonlardan daha iyi, alırken beklentim daha yüksekti kesinlikle. Bence kamera yazılımıyla çok oynamışlar, doğallıktan biraz uzak gibi geldi, bazen odak almada problem yaşayabiliyor. Pil süresi benim için çok çok yeterli, fazla telefon kurcalayan biri değilim, ihtiyacım olmadıkça telefona bakmam pek, sosyal medyayı takip ederim, 3 günde bir şarja takıyorum... Ses ve ekran kalitesi çok iyi, 20 dakikada şarj olayı da zaman zaman işe yarıyor. Bence en önemli ve ilk kontrol edilmesi gereken özellik şebeke çekimidir(neticede telefon bunlar ve görüşme yapmak için de alıyoruz). Test edebildiğim kadarıyla çekimi kuvvetli, 4G de hiç sıkıntı yaşamadım, önceki telefonum ve ailemdekilerin telefonlarından bir tık daha kuvvetli şebeke çekimi olduğunu söyleyebilirim.

Üst Alt