Rom [9.x][RESMİ SÜRÜM] Havoc OS v2.0

erdincyarar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sempanze
Cihazım
Mi Note 9 Pro
Meslek
Yazılım Destek Uzm
Konular
12
Ota guncelleme maalesef calismiyor b slota gecip yuklemeniz a ya gecip gapps ile yuklemeniz lazim.

Yani b rom + twrp + a gapps hiç sistemi baslatmadan

Güncelleme yaparken sadece rom yüklemek yeterli mi yoksa gapps da yüklemek gerekir mi?

Birde temizlik Dalvik + System + Cache + Data + İnternal Storage bu adımları tekrardan yapmaya gerek var mı?

DejavuTr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Konular
4
Güncelleme yaparken sadece rom yüklemek yeterli mi yoksa gapps da yüklemek gerekir mi?

Birde temizlik Dalvik + System + Cache + Data + İnternal Storage bu adımları tekrardan yapmaya gerek var mı?

İlk yüklemeden sonra bir daha internal storage yapmaya luzum yok.Internal Storage silme sebebimiz şifrelemeyi kaldırmak için
sonraki yüklemelerde sıfır yükleme ise Dalvik + System + Cache + Data / değilse sadece b ye geçip flashlayarak a ya geçip gapps yükleyip magisk vs yüklemeyek yeterli.

erdincyarar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sempanze
Cihazım
Mi Note 9 Pro
Meslek
Yazılım Destek Uzm
Konular
12
İlk yüklemeden sonra bir daha internal storage yapmaya luzum yok.Internal Storage silme sebebimiz şifrelemeyi kaldırmak için
sonraki yüklemelerde sıfır yükleme ise Dalvik + System + Cache + Data / değilse sadece b ye geçip flashlayarak a ya geçip gapps yükleyip magisk vs yüklemeyek yeterli.

Teşekkürler Üstad.

Mehmet3707

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
Mİ A2 Mİ 8 SE
Konular
8
Çok teşşekürler günlerdir root atmaya çalışıyordum herkes twrp flashlatıp duruyor cihaz açılmıyor tekrardan rom flashlamak zorunda kalıyordum adb sileod dan yapınca oldu hem twrp hemde cihaz açıldı hemde root oldu Allah razı olsun

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
mi6 telefonuma xda sitesinden güncel versiyonunu indirip kurdum beyler şuana kadar böyle özelleştirme sunan böyle akıcı bi rom denemedim her şeyi değiştirebilirsin kendine göre düzenleyebilirsin o derece bide kernel yükledim buna offf rom resmen akıyor yağ gibi caf tabanlı tiz tabanlı rom lar da var ama onları bi türlü kuramadım onlar daha akıcımış ama şimdilik bu yeter de artar bana

Mi 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
Bende güncel versiyonu indirdim ama kurarken sıkıntı çıkarıyor. eski versiyonu kurabiliyorum. Niyedir acaba

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Bende güncel versiyonu indirdim ama kurarken sıkıntı çıkarıyor. eski versiyonu kurabiliyorum. Niyedir acaba
bazı romların son versiyonu sıkıntılı olabiliyor aynı problemi resurrection remix romunda yaşamıştım en son sürümü yüklediğimde bir sürü problem yaşamıştım ama eski sürümleri tek tek denediğimde çok stabil hatasız olanlar da vardı bazen oluyor öyle

Mi 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DejavuTr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Konular
4
Sorun sanırım TWRP dosyasında güncel twrp kullanmanız gerekiyor. Cihazın kod adı ben bu rehberi yayınladıktan belli bir süre sonra jasmine'den jasmine_sprout'a değişti

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Allah rızası için biri şu fotoğrafı paylaşsın :(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Allah rızası için biri şu fotoğrafı paylaşsın :(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Google play den ZEDGE isimli uygulamayı kurup oradan bu ve benzeri bir çok duvar kağıdı ve ses dosyası vs indirebilirsiniz

MI 5s Eu Beta 9.2.21

Üst Alt