Rom [9.x][RESMİ SÜRÜM] Havoc OS v2.0

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
İlk yüklemeden sonra bir daha internal storage yapmaya luzum yok.Internal Storage silme sebebimiz şifrelemeyi kaldırmak için
sonraki yüklemelerde sıfır yükleme ise Dalvik + System + Cache + Data / değilse sadece b ye geçip flashlayarak a ya geçip gapps yükleyip magisk vs yüklemeyek yeterli.
Benim anlamadığım Slot A ve Slot B ne işe yarıyor? Herşeyi tek bir slota yüklesek ne sorun olabilir ? Slotlar ne işe yarıyor çok merak ediyorum.

DejavuTr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Konular
4
Benim anlamadığım Slot A ve Slot B ne işe yarıyor? Herşeyi tek bir slota yüklesek ne sorun olabilir ? Slotlar ne işe yarıyor çok merak ediyorum.
Slot mantığı sistem guncellemelerinde telefon kapanmadan guncellemeyi diğer slota yapıp teli diğer slotta yeniden başlatmak olarak düşünebilirsin. Önceden recovery'e gidiliyor telefon etkisiz kaliyordu vs

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Slot mantığı sistem guncellemelerinde telefon kapanmadan guncellemeyi diğer slota yapıp teli diğer slotta yeniden başlatmak olarak düşünebilirsin. Önceden recovery'e gidiliyor telefon etkisiz kaliyordu vs
o zaman twrp'de custom rom yüklerken herşeyi tek bir slota yüklememde sorun olmaz. diğer slota ihtiyacım yok çünkü..

DejavuTr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Konular
4
o zaman twrp'de custom rom yüklerken herşeyi tek bir slota yüklememde sorun olmaz. diğer slota ihtiyacım yok çünkü..
İşte öyle olmuyor aynı ota guncellemeleri gibi custom romlar kendini inaktif slota yükler bu yuzden sen de slot degistirip geri kalan her şeyi yüklersin

cem_uar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
umi zero
Konular
1
Birisi ile konuşurken sesin yankılanması veya az duyulması gibi bir sıkıntı var mı. Pie romlarda genelde oluyor.

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
İşte öyle olmuyor aynı ota guncellemeleri gibi custom romlar kendini inaktif slota yükler bu yuzden sen de slot degistirip geri kalan her şeyi yüklersin
Tamam işte tüm herşeyi inaktif olmayan slota yükleyelim. Neden custom romu ayrı, gapps'ı ayrı slotlara yüklüyoruz ki

Üst Alt