Soru 9 T PRO Bildirim Sıkıntısı ve İdeal Rom

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
Merhaba ustalar 9t pro da whatsapp a girince bildirim sıkıntısı veriyor hindistan yazılımı attım düzeldi Eu attım aynı sıkıntı var suan Eu romda aramada bilinmeyen aramaları engelle var o yüzden kullanıyorum bidirim sıkıntısı olmayan eu-mi room önerebilir misiniz ?

quity

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gh
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Hocam eu 12.0.5 stabil kullanıyorum, bildirim konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, aynı romu kullanıyorsanız temiz kurulum öneririm

Oyla:

muratyaniik52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi9tpro
Konular
3
hindistan rom kullaniyorum.10/11/12 surumlerinin tamamini denedim en stabili bu konuda 10 du ve her guncellemeden sonra daha cok kotulesti.malesef ayni sorunlari bende yasiyorum zaman zaman.Canavar gibi bir sistem koyup su cihazlari yazilimsal cop haline sokuyorlarya ne diyim ki...yap kardesim adam gibi bir sistem her yil bir version cikartmak zorunda degilsin stabil olsun yeter...

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
51
hindistan rom kullaniyorum.10/11/12 surumlerinin tamamini denedim en stabili bu konuda 10 du ve her guncellemeden sonra daha cok kotulesti.malesef ayni sorunlari bende yasiyorum zaman zaman.Canavar gibi bir sistem koyup su cihazlari yazilimsal cop haline sokuyorlarya ne diyim ki...yap kardesim adam gibi bir sistem her yil bir version cikartmak zorunda degilsin stabil olsun yeter...

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ya bu bildiirm sıkıntısı insanı deli ediyor ya
normalde hindistanda sıkıntı yok ama eu rom kullanmak istiyorum kayıtlı olmayan numaralar aramasın diye bunda da bildirim sıkıntısı var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eu 12.0.5 stabil kullanıyorum, bildirim konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, aynı romu kullanıyorsanız temiz kurulum öneririm
teşekkür ederim benim sürüm eu 11.0.8 deneyeceğim o sürümü

Oyla:
Üst Alt