Rom [9.0][OFFICIAL] PixelExperience for Mi 5s[Capricorn]15/05/2019

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
tamam soğl onu buldum uygulama kilidi yok.apk olarak başka yükledim ama ondada yüz tanıma yok.

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Hocam bu firmware sürümü ne oluyor tam olarak? Bir de ben de TWRP var nasıl güncelleyeceğim? Linkteki Pixel Experience'nin hangisini indireceğim 1. mi, 2. mi?
Bir de kurulumu TWRP'den flashlayıp bitiyor değil mi, başka bir şeye gerek yok? Yardım ederseniz sevinirim.

byebye

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
(Bilmeyenler icin) detaylı kurulum anlatılsa güzel olur bi konudan başka bişey yapıyorsun bakşa bi konudan trwp yüklemeyi öğreniyorsun
görsel yada videolu anlatım güzel olur ben mesala brick yaptım teli videolu anlatımlarda düzelttim

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
Pixel os romu bayramdan önce 30 Mayısta çıkan global beta firmware ile yükledim yanlız bir sıkıntı var neden kaynaklı olduğunu çözemedim. Telefon internet sayfasını gezerken yada arama yapacağım kişiyi ararken...yer konum farketmeksizin günde 2-3 sefer donup resetliyor kendini... Bu ve bunun gibi sorun yaşayan varmı yada sebebi ne olabilir??

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Pixel os romu bayramdan önce 30 Mayısta çıkan global beta firmware ile yükledim yanlız bir sıkıntı var neden kaynaklı olduğunu çözemedim. Telefon internet sayfasını gezerken yada arama yapacağım kişiyi ararken...yer konum farketmeksizin günde 2-3 sefer donup resetliyor kendini... Bu ve bunun gibi sorun yaşayan varmı yada sebebi ne olabilir??

Firmware olmadan yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Hiçbir kez resetleme olayı olmadı. Yalnız chrome kullanırken telefon bir miktar ısınıyor gibi geldi. Tavsiyem kiwi browser kullanın. Chrome tabanlı ancak çok akıcı ve reklam engelleyici özelliği de var.

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
Romu çok sevdim özellikle kamerası ve bildirimlerinin akıcılığı batarya performansı da yeterli düzeyde...hatta şarj olurken bile müdahale edilmezse batarya koruma amaçlı otomatik yuzde98 de bırakıyor doldurmayı ve şarjı kesiyor... dediğim gibi tek sıkıntısı bu kendini resetleme olayı firmware dendir inşallah deyip global stabil versiyonunu flaslayacam bugün yarın ya nasip :S

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Romu çok sevdim özellikle kamerası ve bildirimlerinin akıcılığı batarya performansı da yeterli düzeyde...hatta şarj olurken bile müdahale edilmezse batarya koruma amaçlı otomatik yuzde98 de bırakıyor doldurmayı ve şarjı kesiyor... dediğim gibi tek sıkıntısı bu kendini resetleme olayı firmware dendir inşallah deyip global stabil versiyonunu flaslayacam bugün yarın ya nasip :S

3 gündür bende kullanıyorum romu ve dediğiniz durum chrome de değil hocam cihaz az zorlandığı bir uygulama açılınca arada yapıyor benimde başıma geldi instagram chrome facebook bu uygulamalarda yaşadım bende çözüm yok ama ram temizliği yapıyorum bende süreklli

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
3 gündür bende kullanıyorum romu ve dediğiniz durum chrome de değil hocam cihaz az zorlandığı bir uygulama açılınca arada yapıyor benimde başıma geldi instagram chrome facebook bu uygulamalarda yaşadım bende çözüm yok ama ram temizliği yapıyorum bende süreklli

yeni güncelleme gelmiş onu indiriyorum şimdi onu deneyecem birde inşallah bunda çözmüşlerdir problemi :D

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Hocam bu firmware sürümü ne oluyor tam olarak? Bir de ben de TWRP var nasıl güncelleyeceğim? Linkteki Pixel Experience'nin hangisini indireceğim 1. mi, 2. mi?
Bir de kurulumu TWRP'den flashlayıp bitiyor değil mi, başka bir şeye gerek yok? Yardım ederseniz sevinirim.

Biri yardım edebilir mi?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Biri yardım edebilir mi?

Bu adresten en güncel china firmware edinebilirsiniz.
Yükleme yaparken öncelikle wipeleri yapıp ardından firmware daha sonra rom dosyasını isteğe bağlı şekilde de gapps dosyasını yükleyip reboot edebilirsiniz

MI 5s Eu Beta 9.5.30

Üst Alt