Diğer ...

semender44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
RS
Konular
19
Sevgili Mi Hayranları,

Şu anda bir sorgu dalgası tarafından vuruluyoruz ve bu yardımcı olamaz, sadece bunlarla başa çıkmamız gerekecek. AMA fark ettiğim bir şey var, insanların çoğu aynı soruları bilerek veya bilmeyerek sordu - ve bunu kaldırmamız GEREKİR.

Nedeni oldukça basit, küresel iletişimi düzenli ve okunması kolay tutmak istiyoruz, (ağırlığımı çekiyor: D) yani ... bu yazıda, son zamanlarda sorduğunuz bazı yanan soruları ele almaya çalışıyorum :)

S. MIUI 12, Redmi Note 9 Serisi için mevcut olacak mı?

C. Evet, telefonlar MIUI 12'yi almak için listede (2. tur). Ancak güncellemeler için bir programımız YOK, bu yüzden topluluktaki duyuru için bizi izlemeye devam edin.

S. Beta güncellemesi alacak mıyız?

C. Hayır. MIUI için beta programı birkaç ay önce kapandı, Mi Pilot programı şu anda sahip olduğumuz şey. Kullanıcılar, her aygıt için ROM kullanılabilirliğine göre pilot programına alınacaktır. Cihazınızın pilot programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için beta alt forumundaki duyuruları takip edin.

S. Android 11'i ne zaman alacağız?
A. elinizde bilgi yok, bu yüzden bu alanı izlemeye devam etmenizi öneririz, Android 11 yüzeylerinde bir iplik olacak.

S. Telefonumda neden MIUI Mesajlaşma, Kişiler ve Çevirici bulunmuyor?
A. MIUI Messaging, Contacts ve Dialer'ın eksiklikleri, daha önce açıklandığı gibi, genel Xiaomi telefonlarının artık önceden yüklenmiş Google Telefon ve Mesajları ile birlikte geldiği için gizlilik düzenlemelerinden kaynaklanmaktadır.

S. Neden arama kaydı seçeneğimiz yok?
C. Bunun nedeni Google'ın yeni düzenlemelerinden kaynaklanmaktadır. Ancak orada durun, bu işlevin bu yıldan itibaren en son Xiaomi yazılımı ve Google Telefon uygulamasıyla birlikte tekrar kullanılabilir olması muhtemeldir.

S. Kişilerimi SIM karta kaydedemiyorum. Bunun için bir seçenek var mı?
C. Maalesef, bunu telefonunuzda yapamazsınız, bir Google hesabına ihtiyacınız olacaktır.

S. Wi-Fi'm boştayken rastgele kesiliyor. Neden?
C. Bu, dikkat çeken bir konudur ve geliştiriciler şu anda bunun üzerinde çalışmaktadır.

S. Amazon, SD içeriğini Widevine L1 sertifikası ile bile oynatır. Neden?
C. Cihaz Amazon uygulaması tarafından onaylanmış L1 olarak tanınmıyor gibi görünüyor. Benzer bir sorun, Hint varyantındaki bir yazılım güncellemesi ile bulundu ve giderildi. Bu sorun zaten bildirildi ve bir düzeltme bekliyor.

S. Kulaklık alanı sorununu kapsamıyor musunuz?
C. Birçok kullanıcı yakınlık sensörü ile ilgili sorunlar bildirmiştir. Zaten rapor edilmiş ve bir hata düzeltmesi bekleniyor. Şimdilik, Cep Modunu kapatmak geçici bir çözümdür.

S. Hızlı ayarlar sekmesi için Düzenle simgesini bulamıyorum. Seçenekler nasıl düzenlenir?
A. Bu, cihazı kurarken daha önceki bir yedekleme geri yüklendiğinde olur. Bu bir göz atın (hayır cevap. 1. & # 2).

S. Temalar uygulaması telefonumda çalışmıyor?
A. Temalar uygulaması belirli bölgelerde kullanılabilir, bu nedenle, bunun üstesinden gelmek için, bölgenizi Hindistan gibi bir şeye göre sıralayın.

S. Kulaklık simgesi bağlantıyı kestikten sonra bile çıkarılamıyor mu?
A. 1. Kulaklıkları birkaç kez takın ve çıkarın (hızlı bir şekilde) veya 2. jakı pamuklu çubukla dikkatlice temizleyin (jakın içinde kir olabilir).

S. SIM kartınız etkin değil hatasını nasıl çözebilirim?
A. Buna bakmak isteyebilirsiniz .

Ve bu kadar!!
çeviri google tarafından yapılmıştır.

Son düzenleme:

solayak27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2
Konular
7
Mi mix 2 den note 9s e geçtim gerçekten özledim eski telefonumu o kadar stabil hızlıydı ki bazen pişman oluyorum aslında iyi hızlı fakat mi mix 2 daha hızlıydı

Arkan atalay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arkan
Cihazım
Note 9 128gb
Konular
0
Note 9 aldım. 1 hafta oldu. Yakınlık sensörü kafasına göre çalışıyor.%90 çalışmıyor. Cep modunu kapattım. Hala çalışmıyor. Ne yapabilirim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Note 9 aldım. 1 hafta oldu. Yakınlık sensörü kafasına göre çalışıyor.%90 çalışmıyor. Cep modunu kapattım. Hala çalışmıyor. Ne yapabilirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt