Yardım 8 3 15 rom hatası

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
Arkadaşlar
8 3 15 epic romunu kurdum ilk açıldığında şifre istiyor ancak WiFi açılmadığından şifreyi giremiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
büyük ihtimalle şifreni yanlış giriyorsun miuı hesap şifresi var ya işte o lazım.

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Arkadaşlar
8 3 15 epic romunu kurdum ilk açıldığında şifre istiyor ancak WiFi açılmadığından şifreyi giremiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

sıfre yazma kısmına tıkladıgında klavye acılacak . klavyenın sagında altta ayar kutucuna tıkla turkçe olçaktır . klavye rusca oldu için şifreyı yanlış gırıyorusun

Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
8.3.15 batarya konusunda önceki verisoyona göre daha kötü gibi geldi, sizdede böylemi?

Oyla:

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Hocam ben kurdum ancak romu kurduktan sonra xiaomi hesap şifresi istedi. Ancak şifreyi yazdım kabul etmedi çünkü WiFi şifresini gir dediğimde o bölüme girmedi. Bende şifreyi giremedim

Bu şifre olayı sanırım TWRP den kaynaklı diye biliyorum ama, üstatlar bu konuda daha iyi bilir. Biyerde karşıma gelmişti sendeki bu problemin aynısını yaşayan biri yazmıştı, TWRP'nin versiyonu 3.2.1.1 olacak, ve tam temizlik yapman gerekebilir, bu konuyu forumda bi araştır yada üstatlara özelden mesaj at.

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Hocam ben kurdum ancak romu kurduktan sonra xiaomi hesap şifresi istedi. Ancak şifreyi yazdım kabul etmedi çünkü WiFi şifresini gir dediğimde o bölüme girmedi. Bende şifreyi giremedim
Zamanında benim de başıma şifre sorunu gelmişti aynı olay mi bilmiyorum ama yüklenen twrp ile android surümunun uyumlu olması gerekiyor. Android nougat sürümünden Oreo ya geçerken mesela format data yapip geçmek gerekiyor diye biliyorum şifre ortadan kalkıyor öyle bir durumda. Farklı twrp sürümü yükleyip deneyin bence bir de.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
Bu şifre olayı sanırım TWRP den kaynaklı diye biliyorum ama, üstatlar bu konuda daha iyi bilir. Biyerde karşıma gelmişti sendeki bu problemin aynısını yaşayan biri yazmıştı, TWRP'nin versiyonu 3.2.1.1 olacak, ve tam temizlik yapman gerekebilir, bu konuyu forumda bi araştır yada üstatlara özelden mesaj at.
Twrp son sürüm deyim hocam

Oyla:
Üst Alt