8.2 den 8.1 e nasıl dönülür

çetinincdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çetin
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
1
Mrb Arkadaşlar global kararlı 8.2 güncellemesini kendim indirip kurdum ama pek memnun olmadım 8.1 e geri dönebilirmiyim nasıl yapabilirim
Cihazı aldığımda sahte rom la gelmişti global kararlı 8.1 geçmiştim kilit açık şu an tvrp kurulumudur veya global kararlıdan başka bir rom a geçebilirmiyim
Mi5 3/32 lik model

irfancan18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
GM 5 PLUS D
Konular
3
neyinden memnun olmadın.Banada kamera kötüleşmiş gibi geliyo ...İso sorunu gibi ,noise sorunu gibi gibi

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Mrb Arkadaşlar global kararlı 8.2 güncellemesini kendim indirip kurdum ama pek memnun olmadım 8.1 e geri dönebilirmiyim nasıl yapabilirim
Cihazı aldığımda sahte rom la gelmişti global kararlı 8.1 geçmiştim kilit açık şu an tvrp kurulumudur veya global kararlıdan başka bir rom a geçebilirmiyim
Mi5 3/32 lik model
Full romu indirip mi flasla flash all except storage seçeneğini secipde yükleyebilirsiniz, 64 bit bir bilgisayarda 64 bit bir mi flasla.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam full wipe yapan arkadaşlar 8.2'den son derece memnunlar. Wipe yapmayanların ise neredeyse tamamı 8.1'e dönmek istiyor. Bence öncelkel bir wipe yapın, eğer sıkıntılarınız devam ediyor ise ondan sonra dönüşü değerlendirin.

Oyla:

çetinincdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çetin
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
1
Hocam full wipe yapan arkadaşlar 8.2'den son derece memnunlar. Wipe yapmayanların ise neredeyse tamamı 8.1'e dönmek istiyor. Bence öncelkel bir wipe yapın, eğer sıkıntılarınız devam ediyor ise ondan sonra dönüşü değerlendirin.
Hocam haklısınız galiba full wipe nasıl bilmiyorumda fabrika ayarlarına sıfırladım kurulumdan sonrada sanki kasmalar takılmalar vardı ama hepsi geçti şu an düzeldi gibi ama eskiye nazaran halen geçişlerde geçikmeler oluyor hissediliyor
Ayrıca bataryada ilj gün sebebsiz boşalma olmuştu onlar düzeldi kamerayı pek kullanmadım için kıyaslayamadım face deki gurupta birkaç kişi iki çekirdeğin kapatıldığını 1.8 olan 1.36 ya çekildiği cpu z uygulanasıyla görmüsler acaba olabilirmi öyle bir şey bu geçişlerdeki gecikmelerin sebebi ney anlayabilmiş değilim ufak tefek detay değişiklikler olmuş ama andr7 değişikliği yok gibi bir şey sanki milletin beklentisi vardıda ona istinadan konmuş gibi bir şey ha 6 ha7 bir fark yok telefon google nin kullanılmayan uygulamalarıyla dolu zaten bir tana daha koymuşlar dou diye çok lazım sanki

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
iki çekirdek kapatma muhabbeti mi 4 te başladı zaten bende delirmeye başladım da neyse xioami bu yazılım işini biraz har vurup harman savuruyor gibi geliyor bana sağlam cihaz çıkarıyor arayüzde mükemmel ama nedense güncellemelerle cihazı batırıyorlar hala gecikme hissediyorsanız eski sürüme miflash ile fastboot romu kurarak geçebilirsiniz ki tavsiye ederim bunu size :)

Oyla:
Üst Alt