Yardım 6kere servise giden Xiaomi mi5 cihazında yine sorun var

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam 6 kere servise gönderdiğinizi yazmışsınız ve telefonda nokta kadar hata yok diyorsunuz... Altısında da hiç bir zarar görmeden gelmiş telefonunuz demek ki... 7. için bu kadar pimpirik yapmayın :D

6. defa gittiğine göre THH'ye kalmadan bence Delta servisin değişim kararı vermesi çok daha mantıklı olur. Zaten her halükarda THH değişim kararı verecektir boş yere müşteri memnuniyetini düşürmeye hiç gerek yok bence.

Yalız A2 androidone... Bence Note 6 pro gibi bir cihaz seçmeniz daha mantıklı. Mi5 sonrası androidone çok boş gelecektir size.

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Hocam 6 kere servise gönderdiğinizi yazmışsınız ve telefonda nokta kadar hata yok diyorsunuz... Altısında da hiç bir zarar görmeden gelmiş telefonunuz demek ki... 7. için bu kadar pimpirik yapmayın :D

6. defa gittiğine göre THH'ye kalmadan bence Delta servisin değişim kararı vermesi çok daha mantıklı olur. Zaten her halükarda THH değişim kararı verecektir boş yere müşteri memnuniyetini düşürmeye hiç gerek yok bence.

Yalız A2 androidone... Bence Note 6 pro gibi bir cihaz seçmeniz daha mantıklı. Mi5 sonrası androidone çok boş gelecektir size.
:) valla hayırlısı olsun inşaallah mağduriyetimi giderirler ben göndermeden önce çekmek huy olmuş artık ondan dolayı

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
arkadaşlar ben xiaomi mi5 prime 64gb marka model cihazımı 1 yıl içerisinde aynı ve farklı arızalardan tam 7kere servise gönderdim en son gönderdiğimde tüketici hakem heyetine para iadesi için başvurmuş oldugumdan dolayı uzlaşmak için gönderdim fakat bunlar kesinlikle insanlıktan anlamıyorlar cihaz biraz önce elime ulaştı cihaz gönderdiğim gibi geri gelmiş hiçbir işlem yapılmamış ve cihaz açılmıyor hiçbir tepki yok birde utanmaz allanmazlar servis kağıdına tüm testleri yapılmıştır aktif olarak test edilmiştir bahsi bulunan hata bulunamadı onarımsız iade edilmiştir şeklinde yazı düşmüşler derhal thh ye gidip dosyaya ek dilekçe verip bunları süründüreceğim tüm yasal haklarımı kullanmaktan çekinmeyeceğim allahın izniyle sakın ola bunlar uzlaşalım anlaşalım diye mesaj atar yada ararlarsa sakın kanmayın insana vakit kaybından insanı yormaktan başka birşey yapmıyorlar bunlar

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Konu hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Söz konusu cihaz 2. el alınmış olmasına istinaden değişim veya iade konusunda maalesef bir işlem yapılamamıştır. Hakem heyeti sürecini beklemek istemediğinizi ileterek uzlaşma talebinizi bize ilettiniz. Biz servis olarak yalnızca onarım konusunda destek vermekteyiz, değişim iade konusunda cihazı satın almış olduğunuz yer destek sağlamaktadır ve 2. el aldığınıza dair bir belge olmamasına istinaden işlem yapılamamıştır.
Saygılarımızla

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Konu hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Söz konusu cihaz 2. el alınmış olmasına istinaden değişim veya iade konusunda maalesef bir işlem yapılamamıştır. Hakem heyeti sürecini beklemek istemediğinizi ileterek uzlaşma talebinizi bize ilettiniz. Biz servis olarak yalnızca onarım konusunda destek vermekteyiz, değişim iade konusunda cihazı satın almış olduğunuz yer destek sağlamaktadır ve 2. el aldığınıza dair bir belge olmamasına istinaden işlem yapılamamıştır.
Saygılarımızla
:)))) 2kere bizzat kendim servise gönderdim madem 2.el alınan cihazlarda böyle bir hakkım yoktu neden onarım yaptınız neden kargo ücretini odediniz ?? Kendinizle çelişen bir firmasiniz herşey test edildi sorunsuz çalışıyor yazıyorsunuz kağıda telefon açılmıyor cumadan önce şarja koydum halan açılmıyor güç tuşuna 1dk boyunca basilida tuttum kaldıki benim elimde cep telefonu satış belgesi ve ilk sahibinin kimlik fotokopisi ve altına tüm haklarının bana verildiği yazıyor noter ücretini odeyin noter tasdikli belgede gönderirim gerekirse diyorum susuyorsunuz daha ben uzlaşmak için ne yapayım siz herşeyden bahane buluyorsunuz noter tasdikli tapulu belgede göndersem size siz yine iade ve para iadesi yapamıyoruz dersiniz ama işinize geldiği zaman bazı tüketicilere para iadesi ve cihaz değişimi için rapor gonderiyorsunuz veyatta cihaz değişimini bizzat siz yapıp gonderiyorsunuz hayatınız yalan sizin işinize geldiği gibi davranmaya devam edin bakalım

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
halan sorun devam etmektedir tüketici hakem heyetine başvurdum lakin kararlaşması biraz uzun sürecek gibi gözüküyor delta teknik servis cihazı 2.el aldığımdan dolayı ne değişim nede para iadesi yapıyor kendine göre kanun uydurup yürütüyor onarımını dahi cihazımın yapmıyorlar beni mağdur ediyorlar kesinlikle uzak durulması gereken bir firma

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
halan sorun devam etmektedir tüketici hakem heyetine başvurdum lakin kararlaşması biraz uzun sürecek gibi gözüküyor delta teknik servis cihazı 2.el aldığımdan dolayı ne değişim nede para iadesi yapıyor kendine göre kanun uydurup yürütüyor onarımını dahi cihazımın yapmıyorlar beni mağdur ediyorlar kesinlikle uzak durulması gereken bir firma
Elinizde Fatura varsa ve garanti süresi devam ediyorsa 2. El olup olmaması sorun değil. Gereğini yapmak zorundalar.

Tüketici haklarınızı kullanın hiç beklemeyin.

Her teknik servis Hakkında olumsuz yorum bulabiliriz lafım yok. Ama bunlar işin boyutunu bambaşka bir yere taşıdılar.

Sırf delta yüzünden çevremde 13 kişinin xiaomi almasını engelledim.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Elinizde Fatura varsa ve garanti süresi devam ediyorsa 2. El olup olmaması sorun değil. Gereğini yapmak zorundalar.

Tüketici haklarınızı kullanın hiç beklemeyin.

Her teknik servis Hakkında olumsuz yorum bulabiliriz lafım yok. Ama bunlar işin boyutunu bambaşka bir yere taşıdılar.

Sırf delta yüzünden çevremde 13 kişinin xiaomi almasını engelledim.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
allah razı olsun bende tüketici haklarımı kullanmak için başvurdum zaten thhye bunlara insanlık edip 250tl avukat 80tl vekalet 100tl icra 200e yakın tl bilirkişi 35 tl tebligat ücreti + birde 1400tl fatura tutarı ödemesinler diye uzlaşmak istedim lakin bunlar insanlıktan anlamıyorlar şimdi thh kararı benim lehime çıkacak allahın izniyle ve sonra bunlar ilk sahibine anında parayi yatırsalar bile bana o kararla icra yetkisi doğuyor yani avukat vekalet icra ücretinden kaçamayacaklar bende inatlaşıp süreyi uzatacam inat değilmi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
allah razı olsun bende tüketici haklarımı kullanmak için başvurdum zaten thhye bunlara insanlık edip 250tl avukat 80tl vekalet 100tl icra 200e yakın tl bilirkişi 35 tl tebligat ücreti + birde 1400tl fatura tutarı ödemesinler diye uzlaşmak istedim lakin bunlar insanlıktan anlamıyorlar şimdi thh kararı benim lehime çıkacak allahın izniyle ve sonra bunlar ilk sahibine anında parayi yatırsalar bile bana o kararla icra yetkisi doğuyor yani avukat vekalet icra ücretinden kaçamayacaklar bende inatlaşıp süreyi uzatacam inat değilmi
Kolay gelsin

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt