Yardım 6000 tl'ye kadar telefon önerisi

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Arkdaşlar merhaba, bir öğretmen arkadaşımın eşine telefon bakıyoruz. En önemli kısım fotoğraf kalitesi ve hafıza. Kendim mi8 kullanıyorum, arkadaşımı fotoğraf anlamında tatmin edecek, hafızası yüksek, performans olarak da 1 senede şişmeyecek olan telefon mi note 10 mudur? Diğer model önerilerine de açığım. Şimdiden çok teşekkürler.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Cevaplar için çok teşekkürler. Eşim 8 plus kullanıyor bende mi 8 var fotoğraf konusunda hemen hemen aynıdır, performans konusunda ise mi 8 çok çok üstün bence. Garanti olayı sıkıntı olabilir(one plus için). 6.000 olacak diye bir şey yok 4.000 civarına şu telefonu almak çok mantıklı diyebileceğimiz bir telefon da olabilir.
Iphone ve biraz da samsung haricinde bütün markaların resmi garantisi bomboş, o kadar para veriyorum kendimi gatantide hissetmem lazım düşüncesi varsa, çare Iphone...

Oyla:

YakupB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi9t
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
7
Cevaplar için çok teşekkürler. Eşim 8 plus kullanıyor bende mi 8 var fotoğraf konusunda hemen hemen aynıdır, performans konusunda ise mi 8 çok çok üstün bence. Garanti olayı sıkıntı olabilir(one plus için). 6.000 olacak diye bir şey yok 4.000 civarına şu telefonu almak çok mantıklı diyebileceğimiz bir telefon da olabilir.
Hocam bence acilse mi9t pronuzu alın keyfinize bakın derim.

Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Bence bu fiyata alınabilecek en iyi telefon s10.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Huawei mate20 pro diyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Bence şuan bir süre bekleyin cihazı almayın. Çoğu marka yeni serilerini tanıtmak üzere bu size nasıl bir katkı salar.
1. Yeni modeli almasanız bile eski modellerin fiyatı aşağı inebilir.
2. Yeni modeller hoşunuza giderse keşke bekleseydim demezsiniz.
Önerin var mı derseniz de. Tabi ;
Madem bu kadar bütçe var ben Mİ NOTE 10 öneririm.
Neden konusuna gelirsek.
Mi note 10 un işlemcisi tabi ki en üst düzey bir işlemci değil ancak kime verirsek verelim snapdragon 855 li bir cihaz ile en ufak bir fark hissedeceğini sanmıyorum (haldır haldır oyun oynayıp full ayar neden olmuyor ya diyen biri hariç). Onun dışında kamera önemli depişmişsiniz. Cihaz zaten ben kamerayım beni alın diye bağırıyor. İlk çıkış fiyatı herkesin tepkisini çekti o yüzden de şuan aşağı yönlü çekiliyor.
Xiaomi nin kullanışlılığı özgürlüğü akışkanlığını sahsi olarak çok seviyorım o yüzden de Samsungdur huaweidir falan pek dikkatimi çekmiyor. (mi note 10 incelemesi izlemişsinizdir belki izlemediyseniz teknoseyir YouTube kanalından bu hafta incelemesi çıkması lazım izlemeden almayın bence )

Oyla:

metaleva

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yilmaz
Cihazım
Note 10
Konular
6
Fotoğraf ve hafıza odaklı ise mi note 10 pro alınabilir. 256 gb hafıza ve en iyi kameralardan birine sahip neticede. İşlemci amiral gemisi değil deniyor fakat kesinlikle sd855'li bir telefonla yan yana koyun ne olduğunu söylemeyin bunun işlemcisi yavaş diyebilen çıkmaz. Günümüzde orta üst ve üst seviye işlemciler arasında fark yok. 730g dediğiniz işlemci geçen senenin amiral gemi işlemcileriyle aynı seviyede. s20 önerisine ise gülüyorum. 10binden aşağı çıkmaz.

Oyla:
Üst Alt