Yardım 6000 tl'ye kadar telefon önerisi

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Arkdaşlar merhaba, bir öğretmen arkadaşımın eşine telefon bakıyoruz. En önemli kısım fotoğraf kalitesi ve hafıza. Kendim mi8 kullanıyorum, arkadaşımı fotoğraf anlamında tatmin edecek, hafızası yüksek, performans olarak da 1 senede şişmeyecek olan telefon mi note 10 mudur? Diğer model önerilerine de açığım. Şimdiden çok teşekkürler.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
S10 128GB yada biraz bekleyip S20 alabilirsiniz.Diğer markalarda pek alternatif yok bence.Huawei var ama onun da durumu belirsiz bildiğiniz gibi.Xiaomi'de pahalı cihazlar pek isteneni veremedi gibi,forumda gördüğümüz kadarıyla.Garanti takintiniz yoksa OnePlus almanızı önerebilirim.

Oyla:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam mi note 10 bence o fiyatı haketmiyor işlemci yönünden amiral gemisi sınıfında bile deil. Ben mi 9t pro öneriyorum çok memnun kalacaktır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam mi note 10 bence o fiyatı haketmiyor işlemci yönünden amiral gemisi sınıfında bile deil. Ben mi 9t pro öneriyorum çok memnun kalacaktır. Ekrana gömülü parmak izi ve pop up kamera hoşuna gider. Bi de kırmızı rengini seçerseniz keyfinden yenmez

Oyla:

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
mi10 gelince cihaz değiştirmeyi düşünmeniz daha mantıklı olur şimdi ne alırsanız alın şubat ayında eskiyecek.

Oyla:

Sedat.A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat Aygün
Cihazım
Xiomi Mi 8
Konular
7
İphone 8 plus tavsiye ederim. Xiomi yazılım yönünden bir türlü isteneni veremedim mi8 kullanıyorum. Samsungun da garanti servisi sabıkalı çok şikayetçisi var bu yüzden iphone almak sanırım en mantıklısı.

Oyla:

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
iPhone 8plus al kardeş rahat etsin kafan

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
samsung huawei xiaomi bu markaları almayın 6000 TL bütçe ile bi sorun yaşadığında size şikayet eder trajikomik sorunlar çıkabiliyo zor durumda kalırsınız oneplus 7T veya iphone 11 öneriyorum. huawei ambargo altında malum xiaomi ve samsung yazılım özürlüsü firma ikiside.

Oyla:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Cevaplar için çok teşekkürler. Eşim 8 plus kullanıyor bende mi 8 var fotoğraf konusunda hemen hemen aynıdır, performans konusunda ise mi 8 çok çok üstün bence. Garanti olayı sıkıntı olabilir(one plus için). 6.000 olacak diye bir şey yok 4.000 civarına şu telefonu almak çok mantıklı diyebileceğimiz bir telefon da olabilir.

Oyla:
Üst Alt