Soru 60 fps sorunu

karaman1998

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Abilerim hepinizin bayramını kutlarım. Poco x3 telefonu 2 hafta önce aldım. Rom felan hiç anlamıyorum aldığım gibi kullanmaya başladım. Daha imei atılmadı bi 4 ay kullanıyomuşuz sonra atılıyomuş galiba. Neyse soruna geleyim abi telefon çok ısınıyor (video izlerken ,instagramda , twitterda) sonra pubg oyununu indirdim ilk sürekli 30 fps veriyodu galiba fps kilidini açmam gerekiyormuş gtx tool indirdim . 60 fps kilidini açtım ama sadece oyuna girince 60 fps alabiliyorum. 2 dakka geçtikten sonra sadece boş arsada 60 fpsi görüyor bir çatışmada 30 fpse kadar düşüyor. 2 dakikadan sonra telrfon ısınıyor bir daha 60 fpsi görmüyor. Bu sadece bende mi var merak ettim. Çözümünü bilen abim varya yardımcı olabilirse çok mutlu olurum abi oyun oynayamıyorum

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
Abilerim hepinizin bayramını kutlarım. Poco x3 telefonu 2 hafta önce aldım. Rom felan hiç anlamıyorum aldığım gibi kullanmaya başladım. Daha imei atılmadı bi 4 ay kullanıyomuşuz sonra atılıyomuş galiba. Neyse soruna geleyim abi telefon çok ısınıyor (video izlerken ,instagramda , twitterda) sonra pubg oyununu indirdim ilk sürekli 30 fps veriyodu galiba fps kilidini açmam gerekiyormuş gtx tool indirdim . 60 fps kilidini açtım ama sadece oyuna girince 60 fps alabiliyorum. 2 dakka geçtikten sonra sadece boş arsada 60 fpsi görüyor bir çatışmada 30 fpse kadar düşüyor. 2 dakikadan sonra telrfon ısınıyor bir daha 60 fpsi görmüyor. Bu sadece bende mi var merak ettim. Çözümünü bilen abim varya yardımcı olabilirse çok mutlu olurum abi oyun oynayamıyorum
bunu indirin
İçindeki files klasörünü kopyala, android data com .tencent.ig nin içine at

Oyla:

karaman1998

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Poco x3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-13-00-42-46-684_com.rarlab.rar.jpg
    Screenshot_2021-05-13-00-42-46-684_com.rarlab.rar.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
xplore v.b programla indirdiğiniz dosyanın içeriğini çıkarın ve files klasörünü kopyala, android data com .tencent.ig nin içine at

Oyla:

karaman1998

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Poco x3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xplore v.b programla indirdiğiniz dosyanın içeriğini çıkarın ve files klasörünü kopyala, android data com .tencent.ig nin içine at
Teşekkür ederim abi vakit ayırdığın için ısınma geçmedi neden bilmiyorum deniyeyim bi kaç gün

Oyla:
Üst Alt