Yardım 60 FPS alamıyorum

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Hiçbir şekilde cihaz 60 fps vermiyor. Gerek ana ekran olsun gerek oyunlarda olsun cihazda 60 fps'i göremiyorum

Cihazım da root bulunmakta.
Sabit 60 fps verecek bir magisk modülü mevcut mu?
Aosp romlarda cihaz çok akıcı fakat miui da takılmaları hissediyorum bunu nasıl engelleye bilirim?

Ekstra olarak önerebileceğiniz kernel mevcut mu?
İşlemcim Snapdragon 720G

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hiçbir şekilde cihaz 60 fps vermiyor. Gerek ana ekran olsun gerek oyunlarda olsun cihazda 60 fps'i göremiyorum

Cihazım da root bulunmakta.
Sabit 60 fps verecek bir magisk modülü mevcut mu?
Aosp romlarda cihaz çok akıcı fakat miui da takılmaları hissediyorum bunu nasıl engelleye bilirim?

Ekstra olarak önerebileceğiniz kernel mevcut mu?
İşlemcim Snapdragon 720G
60 FPS oyun için mi?

Oyla:

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
60 FPS oyun için mi?
Normal ana ekranda da 60 FPS alamıyorum takılmalar oluyor ve oyun içerisinde de 60 fps alamıyorum şuan dark nemesis oyununu oynuyorum fpsi maximum seçiyorum fakat 45 fps üzeri vermiyor sabit 45 de kalıyor nasıl 60 fps yapacağım bir modül varmı oyun için?

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam kernel infinity güzel ama aosp romlar için başkada pek kernel yok aosp geçip + infinity ve kernel yüklerseniz güzel FPS alırsınız ben şuan mi 9t MIUI 13 China beta romdayim infinity kernel 66hz ile gayet sabit 66 FPS alıyorum ama sizin cihaz için bu kernel yok maalesef aosp üzeri infinity kurarsanız işinizi görür

Oyla:

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam kernel infinity güzel ama aosp romlar için başkada pek kernel yok aosp geçip + infinity ve kernel yüklerseniz güzel FPS alırsınız ben şuan mi 9t MIUI 13 China beta romdayim infinity kernel 66hz ile gayet sabit 66 FPS alıyorum ama sizin cihaz için bu kernel yok maalesef aosp üzeri infinity kurarsanız işinizi görür
Çok fazla denedim aosp kullanmayı fakat nedense hiç ısınamadım. Aosp romlar çok sade ve özelleştirme çok az oluyor. Miui alıştığım için yerini dolduramadım bir türlü. Aosp romlar çok stabil evet ama miui daha göze hitap eden ve premium hissiyatı veren rom olduğundan vazgeçemiyor

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Çok fazla denedim aosp kullanmayı fakat nedense hiç ısınamadım. Aosp romlar çok sade ve özelleştirme çok az oluyor. Miui alıştığım için yerini dolduramadım bir türlü. Aosp romlar çok stabil evet ama miui daha göze hitap eden ve premium hissiyatı veren rom olduğundan vazgeçemiyor
Bu fikir bir dönemler bendede vardı ama aradaki performans farkını zamanla anlayınca hiç takmadım görüntü olayını 😅

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam derpfest deneyin bende böyle düşünüyordum ama bu rom mükemmel di
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu fikir bir dönemler bendede vardı ama aradaki performans farkını zamanla anlayınca hiç takmadım görüntü olayını 😅
Ben aştım bunu 😂

Oyla:

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam kernel infinity güzel ama aosp romlar için başkada pek kernel yok aosp geçip + infinity ve kernel yüklerseniz güzel FPS alırsınız ben şuan mi 9t MIUI 13 China beta romdayim infinity kernel 66hz ile gayet sabit 66 FPS alıyorum ama sizin cihaz için bu kernel yok maalesef aosp üzeri infinity kurarsanız işinizi görüri

Aosp roma geçtim ve infinity karnel kuracağım geçtiğimiz rom crDroid fakat hangi kreneli yüklemeye kalktığım zaman hata veriyor. CrDroid için hangi kreneli indirmeliyim? Yanlış bir sürüm mü deniyorum acaba?

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Aosp roma geçtim ve infinity karnel kuracağım geçtiğimiz rom crDroid fakat hangi kreneli yüklemeye kalktığım zaman hata veriyor. CrDroid için hangi kreneli indirmeliyim? Yanlış bir sürüm mü deniyorum acaba?
benim paylaştığım infinity kurulmaz MIUI için çünkü ama official infinity kurarsan olur

Oyla:

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
benim paylaştığım infinity kurulmaz MIUI için çünkü ama official infinity kurarsan olur
Offical de farklı seçenekler var hangisini indireceğimi bilmiyorum gerçi hepsini denedim ve magisk başarısız dedi

Oyla:
Üst Alt