Sohbet 500Evler civarı xia sahiplerine duyurulur

Sayko

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
R.note 4x
Meslek
Market Aktivite Elemanı
Konular
12
Eski edirne asfaltı üzerinde, bu işlek geniş caddede, öz. aramadım fakat 2 tane xiaomi ye
de destek veren dükkan fark ettim.
Bundan kısa süre öncesine kadar başıma istenmedik teknik bir olumsuzluk gelse ümitsizliğe düşerdim nereden nasıl destek veren, ilgilenen birilerini bulurum diye, o yüzden
burada paylaşmak istedim ki talihsizlik yaşayan ark.lardan bilhassa buralarda yaşayanları yönlendireyim. Ayrıca xiaomi'nin kafa markaların yanında yerini alıp sağlamlaştırıyor olmasının da haklı gururunu yaşamalıyız. :)
(biri yeşilçam sokağına yakındı)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

-img.ur dışında medya ekleme seçeneği yok,o da
normal dns ile veya puffinsiz vs. geçersiz,
forum yönetimine duyurulur.-

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Konu ile alakasız olacak ama basit bir bilgi vermek istiyorum. "imgur.com" 'un başına 0 koyarsanız siteye direk giriş yapabiliyorsunuz örnek "0imgur.com" veya bu işlem "Wikipedia" için de geçerli.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Konu ile alakasız olacak ama basit bir bilgi vermek istiyorum. "imgur.com" 'un başına 0 koyarsanız siteye direk giriş yapabiliyorsunuz örnek "0imgur.com" veya bu işlem "Wikipedia" için de geçerli.
Operada veri tasarrufunu açıncada engellenmiş sitelere giriliyor :D eğer btk tarafından mavi yazılı veya mahkeme kararı yazısı çıkıyorsa çalışmıyor.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Operada veri tasarrufunu açıncada engellenmiş sitelere giriliyor :D eğer btk tarafından mavi yazılı veya mahkeme kararı yazısı çıkıyorsa çalışmıyor.
Chrome üzerinde sorunsuz ADB+'da kurulu. Opera için bir şey diyemeyeceğim kullanmıyorum çünkü :)

Üst Alt