Alış 5000 TL Aşmıyıcak Telefon Önerisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam 11 Ultra'ya ayıp ettiniz :)
Xiaomi'lerin yeni amiral gemisi cihazların bir çoğunda ( Mi11 Ultra hariç) Kamera çöp

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siradisibirkullanici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Redmi
Konular
4
YD telefonlardada imei sorunuyla uğraşmak istemiyorum yani xioami mi 8 almayı düşünüyordumda o da piyasada pek yok gibi.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Ne enteresan tartışma... Kimi 5 Bin TL ye kamerası mükemmel telefon ister kimi de 50 Bin TL lik 1.inç sensörlü Leicalı telefonu beğenmez Google kamera yüklemeye kalkar. Bizim bu telefon kamerasından beklentimiz nedir halâ anlamış değilim.
Yahu beyler... Hangi telefonu alırsanız alın, bu isterse kullanıcılarının yere göre sığdıramadığı iPhone 14 pro max olsun isterse Dxomark' ın en tepesindeki Huawei P60 pro... Hiç biri 15 bin liraya alacağınız bir DSLR kameranın çektiği fotoğraf kalitesine ulaşamaz. Eşyanın tabiatına aykırı bu.
Niye bu kadar kasıyorsunuz ki? Alt tarafı telefon kamerası. Çekiyor mu çekiyor. facepalm~~giggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunun orada, Burda falan yerde olması çöp olma durumunu değiştirmiyor ki.. Mesela Sayın Koçara hocam da Mi13 Pro var ve ona göre Kamera mükemmel, niye Gcam kullansın ki.. Kullanıcıların çoğu normal kullanıcı ve extra modifikasyon işlerinden bihaberler ve kimse memnun değil (forumdaki konulara bakınca)

Mi6 ya Google kamera kurmak için çektiğim onca eziyetten sonra 13 pronun kamerası ilaç gibi geldi mirim. Bir sikayetim yok valla. Yes~~:D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ne enteresan tartışma... Kimi 5 Bin TL ye kamerası mükemmel telefon ister kimi de 50 Bin TL lik 1.inç sensörlü Leicalı telefonu beğenmez Google kamera yüklemeye kalkar. Bizim bu telefon kamerasından beklentimiz nedir halâ anlamış değilim.
Yahu beyler... Hangi telefonu alırsanız alın, bu isterse kullanıcılarının yere göre sığdıramadığı iPhone 14 pro max olsun isterse Dxomark' ın en tepesindeki Huawei P60 pro... Hiç biri 15 bin liraya alacağınız bir DSLR kameranın çektiği fotoğraf kalitesine ulaşamaz. Eşyanın tabiatına aykırı bu.
Niye bu kadar kasıyorsunuz ki? Alt tarafı telefon kamerası. Çekiyor mu çekiyor. facepalm~~giggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi6 ya Google kamera kurmak için çektiğim onca eziyetten sonra 13 pronun kamerası ilaç gibi geldi mirim. Bir sikayetim yok valla. Yes~~:D
Bende işte kamera konusunda aynen bunları demek istemiştim ama türkçem yetersiz kalıyor demekki8-|

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bende işte kamera konusunda aynen bunları demek istemiştim ama türkçem yetersiz kalıyor demekki8-|

Estağfurullah hocam. Nükteli sözleriniz belki anlaşılmaz, başka manalar çıkaranlar olabilir diye mesleki alışkanlıkla konuya açıklık getirmek istedim. giggle~~
Yoksa Türkçe'niz gayet yeterli ve anlaşılır...clap~~

Üst Alt