Soru 4k video

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Gcam kurdum bugün telefona ve ayarlarına girince viddo ayarlarında 4k da var. Gerçekten gcam ile 4k gelebiliyor mu yoksa sadece bir yazılım oyunu mu?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Gcam kull
Gcam kurdum bugün telefona ve ayarlarına girince viddo ayarlarında 4k da var. Gerçekten gcam ile 4k gelebiliyor mu yoksa sadece bir yazılım oyunu mu?
Gcam kullanmadım ama 4K 30Fps video kaydı yapabilecek kapasitede bir cihaz. Deneyimleyip, deneyimlerinizi paylaşabilirseniz bizde bilgi sahibi olmuş oluruz. :)

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
4k video çekmek için 8mp kamera yeterli. 4k video çekmek için ise işlemci de yeterli hatta fazlası bile.
Bu durumda yapılması gereken doğru bir rom ile doğru kamera uygulaması yüklemek. Böylece xiaominin donanım sınırlayan yazılım kilitlerinden kurtulmuş olunur.

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Bu yaşadıklarınızı pixel experience romda rahatlıkla yapabiliyorum. Gerçekten çok büyük fark var.

Oyla:

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Evet bugün denedim ve Gcam uygulaması ile 4k video gayet çekti :) Çektiğim videoları bilgisayarlara atıp baktım ve kalite farkı da ortada. Zaten videoların boyutundan da 4k'nın 4k olduğunu anlamak mümkün. Bu arada 4k çekimde çok daha az odak kaçırması yaptı o da ayrı bir garip :)

Ekli dosyalar

• aaaa.PNG
    aaaa.PNG
    44,7 KB · Görüntüleme: 28
Oyla:
Üst Alt