Tavsiye 4000-5300 Arası telefon

hebelehübele52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Andriod
Cihazım
a2
Konular
4
Hocam magisk manager mevcut mu ya da diğer tabirle root ?
maalesef o işlere kafam hiç basmıyor oyuzden telefonuda bozmamak için yapmadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben Turan GSM den aldım cihazımı. Daha sonra benden görüp bir iki arkadaşım daha aynı yerden cihaz aldı. Henüz hiçbir sorun yaşamadık. Gerçekten iyi ilgileniyorlar. Herhangi bir yazılımsal sorunla karşılaştığınızda ömür boyu ücretsiz destek veriyorlar. Ben cihazı aldıktan 8-9 ay sonra bir defa imei ile ilgili bi sorun yaşadım. Telefonu götürdüm hemen ilgilendiler. Arkadaşım da telefonu aldığında içinde eu rom yüklüydü. Global rom yükletmek için geri götürdü ve hemen hallettiler yine. Donanımsal sorunlarda da belli ölçüde yardım ediyorlar yine. Tavsiye ederim kısacası.
saol hocam bende ordan alıcağım ozaman çünkü çok uçuk fiyat farkları var garantiliyle arasında
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

One plus 8 kamera olarak yarı yolda bırakmaz değilmi

Son düzenleme:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Arkadaşlar Oneplus 8 deyip işi bitirmişler zaten fazla birşey yazmaya pek gerek yok :D sizi her haliyle memnun edecek bir amiral gemisi evladiyelik bir cihaz hocam.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar çok büyük ihtimalle Yurtdışı One plus 8 alıcağım
Almadan önce arayüzü araştırın hocam yine de. MIUI'a nazaran sade gelebilir fazla. Hoş gelmezse Mİ 10T serisi çıktı, onlara da göz atabilirsiniz.

hebelehübele52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Andriod
Cihazım
a2
Konular
4
Almadan önce arayüzü araştırın hocam yine de. MIUI'a nazaran sade gelebilir fazla. Hoş gelmezse Mİ 10T serisi çıktı, onlara da göz atabilirsiniz.
Telefon kaliteli olsun yeter arayüz vb. şeyler benim için önemli değil eğer daha güzel olursa ona yönelebilirim

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Telefon kaliteli olsun yeter arayüz vb. şeyler benim için önemli değil eğer daha güzel olursa ona yönelebilirim

İyice özelliklerini karşılaştırın araştırın gerekirse inceleme videolarına kadar bakında hocam sonrasında bir pişmanlık yaşamayın yani aklınız kalmasın. Şimdiden tercihleriniz hayırlı olur umarım güle güle kullanırsınız.

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Oneplus evladiyelik. Sağlam yazılım desteği bile almak için yeterli.

hebelehübele52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Andriod
Cihazım
a2
Konular
4
İyice özelliklerini karşılaştırın araştırın gerekirse inceleme videolarına kadar bakında hocam sonrasında bir pişmanlık yaşamayın yani aklınız kalmasın. Şimdiden tercihleriniz hayırlı olur umarım güle güle kullanırsınız.
Teşekkür ederim

Üst Alt