Soru 4.5G hız

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Bulunduğunuz lokasyon, sinyal trafiği, kullanılan cihaz ve baz istasyonunun yoğunluğuna göre değişmekte almış olduğunuz hız. Arkaplanda Senkronize açık olabilir, data kullanımı yapan herhangi uygulama da olabilir mesela...

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Bulunduğunuz lokasyon, sinyal trafiği, kullanılan cihaz ve baz istasyonunun yoğunluğuna göre değişmekte almış olduğunuz hız. Arkaplanda Senkronize açık olabilir, data kullanımı yapan herhangi uygulama da olabilir mesela...
Senkronizasyonu kapattım arka plandakk tüm uygulamaları da kapalı kullanıyorum.Geneldr 4g full çekiyor.Birde bende miui 10 romunda 4.5g yazıyordu artık 4g yazıyor yanlış mıdır yoksa 4g mi kullanıyorumdur?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Senkronizasyonu kapattım arka plandakk tüm uygulamaları da kapalı kullanıyorum.Geneldr 4g full çekiyor.Birde bende miui 10 romunda 4.5g yazıyordu artık 4g yazıyor yanlış mıdır yoksa 4g mi kullanıyorumdur?
4.5G ve 4G zaten aynı temel olarak. Full çekmesine rağmen, cihazın indirme ve yükleme sınırlarına ulaşacak diye bir şey yok. Turkcell'de full çekmesine rağmen 30-40 Mbps aldığımı bilirim, bırakın da Turk Telekom.... E bir zahmet yani angel~~

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
4.5G ve 4G zaten aynı temel olarak. Full çekmesine rağmen, cihazın indirme ve yükleme sınırlarına ulaşacak diye bir şey yok. Turkcell'de full çekmesine rağmen 30-40 Mbps aldığımı bilirim, bırakın da Turk Telekom.... E bir zahmet yani angel~~
angel~~Ucuz diye Vodafone'dan geçtim ama hız ve bağlantı anlamında fark olduğunu gördüm.Ama yinede ucuz olduğu için yeterli bence 8gb 5000sms 1000dk 27 tl ödüyorum faturasız ve hep hediye İnternet verip duruyor ben anlamadım gitti:D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
angel~~Ucuz diye Vodafone'dan geçtim ama hız ve bağlantı anlamında fark olduğunu gördüm.Ama yinede ucuz olduğu için yeterli bence 8gb 5000sms 1000dk 27 tl ödüyorum faturasız ve hep hediye İnternet verip duruyor ben anlamadım gitti:D
Depremden sonra çok iyi anlıyorum artık Turkcell'i. Pahalı olmasına rağmen kullanıyorum, 2-3 ayda bir kez yüklüyorum ben de paket, yoksa incir büyütürüm haha--

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
hocam bu ekrana nereden ulaşım sağlıyoruz bulamadım ama ?
Hocam ayarlara girin Cihazım Hakkındaya gidin/Dahili depolama yazar yanındada kaç gb ise telefon o,ona 5-6 kere basın.2 tane şey çıkar telefon bilgisi 1 ve 2 sim kartınız hangisindeyse onu seçin hatta ikisinide seçebilirsiniz.Tıkladıktan sonra aşağıda seçme yeri var.

hepsi1lesme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hepsi1lesme
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
4
Bu hızlar normal mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

FSm ye gel tuna cad lambaların orada baz var 100 üzeri hız alırsın :) Avmlerde band7 olan istasyonlarda görükle taraflarında daha fazla hız alırsın

Üst Alt