Yardım 4,5 G

emrah06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Konular
8
redmi 2 kullanıyorum gayette memnunum yalnız 4,5 G desteklemiyormuş 4,5 G destekleyen xiaomi hangisi ona göre cihazımı değiştirmek istiyorum. artık başka marka kullanmak istemiyorum. :D

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
redmi 2 kullanıyorum gayette memnunum yalnız 4,5 G desteklemiyormuş 4,5 G destekleyen xiaomi hangisi ona göre cihazımı değiştirmek istiyorum. artık başka marka kullanmak istemiyorum. :D
mi4 destekliyor bence dusumebilirsiniz ancak lte versiyonu olması lazım

Oyla:

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Redmi 2 için mi.com sitesinden baktım da 4G desteği var sendeki model bizim şebekelerin 3g sini destekliyorsa 4G desteğin olacaktır. Yani senin modelin unicom veya telekom olması gerekir. Bu konuda en mağdur olan arkadaşlardan birisi benim sırf bu yüzden mi4 telefonumu satmak zorunda kaldım. En olmadık model olan mobil sürümü almıştım o model hariç diğer iki model bizim şebekemiz ile uyumlu idi kısmet işte. Hakkında hayırlısı olsun telefonunda şebeke sorunu olduğunu düşünmüyorum.

Oyla:

emrah06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
az önce telefonu aldığım abim ile görüştüm 4g yi lte olarak destekliyor sen hattı al tak otomatik olarak geçecektir dedi. inşallah olur cihazımı seviyorum açıkcası..

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Arkadaşlar bende mi4 LTE var Avea hattım var avea ya mesaj attım telefonununuz 4.5G desteklemiyor die mesaj geldi sorun telefondamıdır operatördemi sizce

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Arkadaşlar bende mi4 LTE var Avea hattım var avea ya mesaj attım telefonununuz 4.5G desteklemiyor die mesaj geldi sorun telefondamıdır operatördemi sizce
İmei kaydı pasaport kaydımı yoksa kendiniz mi attınız?

Oyla:
Üst Alt