Yardım 4.5 g sorunu

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Cihazınız Yurtdışı Kayıtlımı?

Oyla:

blackseal55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin dogan
Cihazım
note 10
Konular
0
Bende suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu global ama sorunu hala bulmadim nedendir bir bilginiz vaar mi tesekkurler simdiden herkese

Oyla:

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Bende suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu global ama sorunu hala bulmadim nedendir bir bilginiz vaar mi tesekkurler simdiden herkese
Dediğim gibi cihazınız yurtdışı işe buyüzden olur

Oyla:

blackseal55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin dogan
Cihazım
note 10
Konular
0
hocxam ancak 10 gun once bu sorun yoktu yanlislikla telfonu fabrika ayarlarina aldim ve basladi bunu duzletmenini yolu yokmudur

Oyla:

yawan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
twrp kuruluysa ve efs yedeğiniz varsa onu flaslayın düzelir muhtemelen.

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
hocxam ancak 10 gun once bu sorun yoktu yanlislikla telfonu fabrika ayarlarina aldim ve basladi bunu duzletmenini yolu yokmudur
FAbrika ayarlarına döndüğünüzde imei silinir. yawan Hocamında belirttiği gibi, efs yedeğiniz var ise, twrp den yeniden yükleyebilirsiniz. Yedeğiniz yok ise yeniden imei repair işlemi gerekir.

Oyla:

atoprak0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi note7
Meslek
uls tır şoförü
Konular
7

Hangi operatörü kullanıyorsunuz?
Türkcell de kendi sitesinde 4.5 g uyumlu cihaz listesi var sim kartınızı o listedeki cihazlardan birine takınız mesajlardan HDSES yazıp 2200 gönder sonrada size bir 4.5g ye kayıt oldunuz diye bir mesaj gelecektir sonrada sim kartınızı telefonunuza takın arama ekranına gelin bu kodu tuşlayın *#*#86583#*#* volte arama aktif olacaktır

Oyla:

blackseal55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin dogan
Cihazım
note 10
Konular
0
qcn dosyasin ekledik sorun duzeldi ama temalar hala yabanci dil ingizlice oldu buseferde turkce olmuyor

Oyla:

yawan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
qcn dosyasin ekledik sorun duzeldi ama temalar hala yabanci dil ingizlice oldu buseferde turkce olmuyor

bu şekildeyken yani hali hazırda sorunsuz çekiyorken twrp den efs nin yedeğini alın şimdiden. sıkıntı çıkarsa tekrar tekrar repair yapacağınıza efsyi flaşlarsınız. tema kısmını bilemeyeceğim.

Oyla:
Üst Alt