Soru 4.5 g sorunu

emrecancan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
musty
Cihazım
redmi 10s
Konular
1
Sayın arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkese merhaba benim şöyle bir sorunum var redmi 10s kullanıyorum Şu anki sürüm 12.5.11 şehir içinde telefon 4.5 çalışıyor ancak köyüme gittiğimde oradaki vericiden 4.5 g alamıyorum Hattım Turkcell hattımı başka telefona taktığımda köyde 4.5 g çekiyor Operatörü aradım güncelleme yaptırdım ancak Redmi 10S telefon 4.5 G bir türlü Çekmiyor. Ayarlarda Telefon Modeline baktığımda M2101K7BI olarak görünmektedir. Konu hakkında bilgisi olandan yardım bekliyorum teşekkürler

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
IMEI işlemi varsa büyük ihtimalle yanlış yapılmış olabilir tekrar yaptırmanız da fayda var

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
M2101K7BI bu model numaralı redmi note 10s cihaz global cihaz olmadığı için donanımsal olarak band20 yok cihazda. Rom sürümünüz global olabilir ancak cihaz global degil hint versiyon cihaz.Türkiyedeki operatörler kırsal bölgelerde band20 den 4.5 g hizmeti verir. Sonuc olarak model numarasının son G harfi ile biten ve arka kapagında CE yazısı olan cihaz almalısınız. Band20 olmayan cihaz kırsalda 4.5 g çekmez

Üst Alt