Yardım 4.5 g lte yardım

adem2336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Pocofhone f1
Konular
6
Günaydın arkadaşlar kolay gelsin telefonun şebekesinde 4G yazıyor Türk Telekom hattı kullanıyorum internet paketi alacağım zaman cihazınız 4.5 g yi desteklemediği için 3G paketlerinden alın diyor ayarla düzeltilmesi mi gerekiyor acaba ben ayarlarda hiçbir şey bulamadım onunla ilgili şebeke seçimi de lte de ne yapmam gerekiyor acaba bir yardımcı olursanız sevinirim

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar telefonunuz 4.5G'yi destekliyor. Ancak Türktelekom cihaz altyapısında Xiaomi olmadığından aynı sorunu bende yaşadım. Türktelekom müşteri hizmetlerini arayıp Xiaomi cihaz kullandığınızı ve 4.5G'yi desteklediğini belirtin. Arıza kaydı oluşturacaklar. Sonrasında TT Mobil uygulamasından baktığınızda 4.5G'yi desteklediğini göreceksiniz ve 4.5G paketleri alabileceksiniz.

Oyla:

adem2336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Pocofhone f1
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta müşteri hizmetlerini aradım cihazımın hiç gözükmediğini söyledi*100#yapın 5 ve 1 e basın dedi yptım ama olmadı

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Bende onu belirtiyorum hocam cihaz var simkart takılı şebeke alıyor ve o telefondan arama yapıp müşteri hizmetleri ile görüşüyorsunuz ama cihazınız görünmüyor diyorlar. Bu yüzden olmayan telefonla sizi nasıl arıyorum diyebilirsiniz. Cihazınızı eklemeleri için arıza kaydı oluştursunlar. İlgilenirlerse. :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Veya operatör değiştirebilirsiniz karar sizin yani sizinle veya cihazla alakalı bişey değil operatör kaynaklı bir sorun bu

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt