Yardım 3g ve edge cekmiyor

sessiz_ciglik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Telefonum xiaomi redmi note 4 yanlışlıkla gizli ayarlardan telefonun 3g edge band ayarını united states bandına aldım. Telefonda ne arama yapabiliyorum nede arama alabiliyorum. Sadece 4g modunda internete giriyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

efecepni

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe Çepni
Cihazım
Redmi 7A
Konular
11
Çözüm olabilir mi bu yontem.
Bu Sizin Kendi Yazılımınız'da Yaptığınız Ayarlar İçinde Önemli Dosyalar Yoksa Var İse'de Fotoğraf Gibi Şeylerse PC'ye Atın Ondan Sonra Mi Flash Tools Uygulamasından Kendinize Uygun Yazılımı Kurun.
Çözüm Olacaktır Çünkü Bütün Sistemi Tekrardan Yüklüyor. İşlemi Yaparken Hattınızı Sökün O Zaman İçerisinde Başka Telefona Takın O Telefonda'da Aynı Sıkıntı Olmuşsa Hatla İlgili Olabilir Çünkü Format Attığınızı Denediğiniz'i Yazdınız. Ayarlar Hat'da Olabilir O Yüzden Başka Bir Telefondan Deneyin. Ondada Aynı Hatayı Verirse Operatörle Görüşün Operatör Ayarlarınızı Yapmanıza Yardımcı Olacaktır Oda Olmadı Diyelim Operatörden Operatöre Göre Değişir Ama Ortalama 25₺ Ücretle Hattınızı Yenileyebilirsiniz.

Oyla:

sessiz_ciglik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Telefona format attim zaten. Mi flash tools cozum olabilir. Ama dun denedim bilinmyen hata demisti yuklerken. Yok diğer sim yuvasina taktim hatti calisti onda sorun yok.

Oyla:

efecepni

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe Çepni
Cihazım
Redmi 7A
Konular
11
Telefona format attim zaten. Mi flash tools cozum olabilir. Ama dun denedim bilinmyen hata demisti yuklerken. Yok diğer sim yuvasina taktim hatti calisti onda sorun yok.
Clean All Seçeneğini Seçin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
MIUI Gizli Ayarlar Uygulamasını yaparken Ethnic hocam da aynı sıkıntıyı yaşamıştı diye hatırlıyorum. Kendisi müsait olduğunda ve çözüm aklında kaldıysa yardımcı olacaktır.
Ben Pegasus__ hocamın yukarıda gösterdiği şekilde düzeltmiştim. Cihaz rootluysa bir dakikalık iş.

Oyla:
Üst Alt