370 inç ekranlı 4K televizyon

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Televizyon üreticilerinin çözünürlük ve parlaklık haricinde birbirleriyle yarıştığı bir alan varsa o da ekran genişliğidir. Toplu üretim gerçekleştiren şirketlerin normal ebatlardaki evleri ve ofisleri hedefleyen ürünleriyle bu yarışı kazanamayacakları ise açıkça ortada.
İngiltere’nin özel tv üreticilerinden Titan Screens’in son ürünü olan 370 inç (9,4 metre) boyutta ekranlı televizyon, rekabetin ne derece uçuk seviyelere eriştiğini gözler önüne seriyor. Yaklaşık olarak 8 metre genişliğinde ve 5 metre yüksekliğindeki tek panelden oluşan bu dev televizyon, 4K çözünürlüğe ve 4:3 görüntü oranına sahip.
Üretimi ve nakliyesi son derece pahalıya patlayan ve toplamda 1,6 milyon $’lık fiyat etiketi taşıyan bu 370 inç’lik televizyondan bugüne dek sadece 1 adet satılmış durumda.

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Cvp: 370 inç ekranlı 4K televizyon

İyi en azından 1 adet satılmış.Ya bunu alanın amacı ney acaba kişisel amaçlaysa kelimenin tam anlamıyla sarayda yaşamak lzm böyle bir tv için.

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: 370 inç ekranlı 4K televizyon

Alacaksın bunu playstationu bağlayıp pes turnuvası yapacaksın.d tabi önce buna göre mekan ayarlamak lazım.d

Üst Alt