Anket 3500-4000TL ARASI En İyi Telefonu Seçiyoruz

3500-4000TL ARASI En İyi Telefonu Seçiyoruz

• Samsung Galaxy A70 3600 TL

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bende bende :D garantiye giden para çöpe giden para bu konuda :D
Ben şanssız olduğum için tam tersini düşünüyorum hocam :) 4 aylıkken ghost çıktı ve kamera tozlandi . ücretsiz değişim sağlandı . garantiye fazladan 300tl verdim , garantisiz olsaydı 600-700 tutardı . Eşimin telefonu kullanıcı hatasından dolayı şarj soketi anakart yaktı . Ücretsiz anakart şarj soketi değişimi oldu . garantisiz olsaydı çöptü. Atardık kenara yenisini alıp tonla para verirdik. O yüzden ben garantiye önem verıyorum dediğim gibi şanssız olduğum içinde herseferinde kazanıyorum:)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben şanssız olduğum için tam tersini düşünüyorum hocam :) 4 aylıkken ghost çıktı ve kamera tozlandi . ücretsiz değişim sağlandı . garantiye fazladan 300tl verdim , garantisiz olsaydı 600-700 tutardı . Eşimin telefonu kullanıcı hatasından dolayı şarj soketi anakart yaktı . Ücretsiz anakart şarj soketi değişimi oldu . garantisiz olsaydı çöptü. Atardık kenara yenisini alıp tonla para verirdik. O yüzden ben garantiye önem verıyorum dediğim gibi şanssız olduğum içinde herseferinde kazanıyorum:)
Işin bu boyutu kesinlikle önemli.. Haklısınız hocam.. Aslında bakarsanız tepkimiz garantiden ziyade vergilere. :)

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Note 10 Lite diyorum şahsen. Gerçi genelde yurtdışı kullanımım olduğu için bu anket ise yurtiçi cihazlara dayalı olmuş.

MehmetEfe33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
Note 10 Lite diyorum şahsen. Gerçi genelde yurtdışı kullanımım olduğu için bu anket ise yurtiçi cihazlara dayalı olmuş.
Evet yurtiçi oldu efendim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MehmetEfe33, Bu liste garantili cihaz listesi mi ?

Öyleyse ben katılmayacağım ankete çünkü bu rakamlara amiral gemisi alacakken filikaya/kayığa binmem ...
Efendim bu yazdıklarım Türkiye garantili tabi.lakin dediniz sumu 4000e Türkiye garantili alacamda o 4000e ithal veya farklı yolla ülkeye gelen amiral gemi telefondan alırım ddemek istiyorsunuz sanirim

Samsung yurt dışı, kayıtlı satılıyor mu :) garantili bence bu liste.
Evet metin kardeşim Türkiye garantili

:) Allah acı gostermesin abi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
MehmetEfe33, Aynen öyle demek istedim mesela 4200 TL ye 10T pro veta f2 pro gibi...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
MehmetEfe33, Tercih sizin ayrıca kaçak yerine yurtdışı diyelim tıpkı zam yerine güncelleme, Suriyeli yerine yabancı uyruklu dediğimiz gibi...

MehmetEfe33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
MehmetEfe33, Tercih sizin ayrıca kaçak yerine yurtdışı diyelim tıpkı zam yerine güncelleme, Suriyeli yerine yabancı uyru

MehmetEfe33, Tercih sizin ayrıca kaçak yerine yurtdışı diyelim tıpkı zam yerine güncelleme, Suriyeli yerine yabancı uyruklu dediğimiz gibi...
Evet tşk ler kardeşim ama en azından oylama yapmadiysan ankette bı kararın varsa genede bı el atarsan memnun kalırım sevgilerle:/

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
MehmetEfe33, Teşekkürler,bir üstte oyumu kullandım ;)

Üst Alt