Mod (31.01.20) Oreo-Pie - Mi 6 Kamera İçin All İn One Miui 10 (AI-Sahne modları-Camera2api-60FPS...)

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Onun için diğer konudaki modülü yüklemeniz lazım. Ben ikisinide kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok.

Arkadaşlara katılıyorum hocam. Her iki modülde yüklü olmasına rağmen stock kamera yavaş çekimde kamera kapanıyor. Modülü kaldırdığım zaman ağır çekim çalışıyor ama bu kez video 60 fps olmuyor haliyle. Oreo sürümünde böyle bir sıkıntı yoktu. Siz nasıl sıkıntısız kullanabiliyorsunuz?
Not: Modülün google kameraya bir etkisi olmadığı için onda hiç bir sıkıntı yok...

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Arkadaşlara katılıyorum hocam. Her iki modülde yüklü olmasına rağmen stock kamera yavaş çekimde kamera kapanıyor. Modülü kaldırdığım zaman ağır çekim çalışıyor ama bu kez video 60 fps olmuyor haliyle. Oreo sürümünde böyle bir sıkıntı yoktu. Siz nasıl sıkıntısız kullanabiliyorsunuz?
Not: Modülün google kameraya bir etkisi olmadığı için onda hiç bir sıkıntı yok...
Hocam açıkcası şans işi, mesela eudaydım sıkıntı yoktu, mi rooma geçtim gene sıkıntı yoktu ama 2 gün önce eu son sürüme döndüm bende de atıyor. Ben ağır çekimde de gcami tercih ediyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam açıkcası şans işi, mesela eudaydım sıkıntı yoktu, mi rooma geçtim gene sıkıntı yoktu ama 2 gün önce eu son sürüme döndüm bende de atıyor. Ben ağır çekimde de gcami tercih ediyorum.
Doğru söylüyorsunuz. Google kamera yükledikten sonra stock kamera adeta süs eşyası vazifesi görmeye başladı. Siz bende sıkıntısız çalışıyor deyince merak etmiştim sadece. Cevabınız için teşekkür ederim.

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Yükleme yaptım ama miui kamera sürekli durdu hatası veriyor. Eskiye nasıl dönerim veya ne yapmam lazım...

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Üst Alt