Soru 3000 TL bütçe - yurtiçi cihaz

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Bugün babama bir telefon alacağım çok kararsızım . Kendim için alsam amiral gemisi tercih edeceğim için seçenekler daha sınırlı ve karar vermesi daha kolay. Babam için Note 9s ,Note 8 pro ve realme oppo 6 (8gb ramli versiyon) arasında kalıyorum . Bütçe maksimum 3000 TL. Türkiye garantili cihaz almam lazım .( İğne alsak bile sorunlu çıkıyor, muhattap bulmam lazım )
Onerebileceginiz başka bir model/marka varsa tavsiyelerinize açığım .

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
ikinci el 9 se 9 t al artanı cebine koy harçlık et

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Bugün babama bir telefon alacağım çok kararsızım . Kendim için alsam amiral gemisi tercih edeceğim için seçenekler daha sınırlı ve karar vermesi daha kolay. Babam için Note 9s ,Note 8 pro ve realme oppo 6 (8gb ramli versiyon) arasında kalıyorum . Bütçe maksimum 3000 TL. Türkiye garantili cihaz almam lazım .( İğne alsak bile sorunlu çıkıyor, muhattap bulmam lazım )
Onerebileceginiz başka bir model/marka varsa tavsiyelerinize açığım .
. merhaba hocam babanızın oyun oynamadığını varsayarak :) note 9s tavsiye ederim. bir kac ay önce ahize şikayetleri alınıyordu 9s te fakat şuan sorun giderilmiş gibi gözüküyor yeni üretim cihazlarda

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Cevaplarınız için teşekkürler .
ikinci el 9 se 9 t al artanı cebine koy harçlık et
2. El ürün almıyoruz , sıfır almamız lazım (:

. merhaba hocam babanızın oyun oynamadığını varsayarak :) note 9s tavsiye ederim. bir kac ay önce ahize şikayetleri alınıyordu 9s te fakat şuan sorun giderilmiş gibi gözüküyor yeni üretim cihazlarda
Yani oynadığı oyunlar pubg falan değil , candy crush gibi şeyler oynuyor sanırım .bende sizin gibi düşünüyorum .

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
0 garantili xiaomi almak yerine git ikinci el al diyorum ben de yazıktır o kadar 3000 liraya çöp telefonlara vermeye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

0 garantili xiaomi almak yerine git ikinci el al diyorum ben de yazıktır o kadar 3000 liraya çöp telefonlara vermeye
yada yurtdışı imei kayıtlı al ucuza gelsin

Üst Alt